Swiss School of Business and Technology

Úvod

Read the Official Description

Nachází se v samém srdci francouzsky mluvící oblasti Švýcarska, Lausanne, švýcarský School of Business and Technology (SSBT) je škola, která pracuje se zahraničními univerzitami po celém světě, a to zejména s United Kingdom State University: Anglia Ruskin University. Vzhledem k této spolupráci, naše programy jsou provozovány jako dvojí ocenění spolu s Anglia Ruskin, takže studenti mohou dosáhnout jak švýcarské a ocenění ve Spojeném království.

Naše programy jsou založeny na doménách podnikového managementu a mezinárodního cestovního ruchu a pohostinství řízení.

Společná spolupráce mezi SSBT a celoživotnímu učení

SSBT je společná spolupráce mezi SSBT a celoživotního učení Sàrl s ambicí nabídnout studentům, nejlepší value-for-peníze vzdělávání v obchodních studií. Měnící se globální ekonomické prostředí a technologický pokrok vyžaduje nové udržitelných obchodních modelů a učebních postupů. V SSBT jsme proto přijala integrované vzdělávací paradigmata se zaměřením na analytické, strategické a laterální myšlení, vývoj vedení a komunikačních dovedností. Přizpůsobivost a individuální přístup k výuce menší instituce umožňuje značnou inovací ve srovnání s jejími většími protějšky.

Průkopnický vzdělávací instituce

SSBT si klade za cíl být průkopnický vzdělávací instituce věnuje přípravě studentů na kariéru v globální ekonomice v oblastech vztahujících se k managementu, financí, marketingu, jakož i IT a dalších programů technologií souvisejících. Je součástí mezinárodní vzdělávací skupiny (IEG), která je globálním hráčem v mezinárodních vzdělání nabízejí programy ve Velké Británii, Dánsku, Egyptě, Kamerunu, Kambodža, Čína, Malajsie, Vietnam, Filipíny. To je také v procesu vytváření programů ve Spojených státech amerických.

LLL Sàrl prostřednictvím subjektu, jazykové Odkazy Lausanne, se ukázala být jedním z prvních center pro výuku jazyků ve Švýcarsku pro více než 25 let. Škola se specializuje na předávání podnikání komunikační dovednosti ve francouzštině, angličtině, němčině, španělštině, italštině a ruštině. V průběhu let se úspěšně spolupracoval s různými veřejnými a soukromými společnostmi, jako jsou banky, pojišťovny, nástrojů a dalších odvětvích průmyslu. V průběhu 25 let, škola má také přivítal stovky studentů ve Švýcarsku z celého světa.

Společný subjekt má veškerou požadovanou kvalitu a akreditace ze strany orgánů ve Švýcarsku. LLL je akreditována SECO (Státní sekretariát pro ekonomické záležitosti) a je členem FSEP (Swiss-School Index), na AVDEP (Ženevské jezero Švýcarská soukromých škol) a soukromé školy rejstříku Švýcarska.

SSBT je akreditována ASIC a její mateřská organizace je členem Asociace obchodních manažerů.

Kromě toho, že škola podporuje partnerství s různými institucemi ve Velké Británii, a to Cardiff Metropolitan University, Anglia Ruskin University, University of St John & svatého Marka, přes který mají studenti možnost získat odpovídající vzdělání stejně.

Studenti mají možnost dokončit poslední rok svého studia na našich partnerských institucí ve Velké Británii.

Mezinárodní partneři

Jako Mezinárodního institutu budeme spolupracovat s dalšími institucemi v zemích, jako je Velká Británie, Spojených státech, Dánsku, Malajsii, Polsku, Bělorusku, Číně, Vietnamu, Egypta, Kamerun. Například, SSBT posiluje partnerství s různými institucemi ve Velké Británii, a to Cardiff Metropolitan University, Anglia Ruskin University, University of St John & svatého Marka, přes který mají studenti možnost získat odpovídající vzdělání.

NABÍDKY: Jednoduché a dvojité ZADÁNÍ

Studium na SSBT, studenti mohou rozhodnout se následovat Single, smíšené nebo duální studijní programy. S poslední možnost, mohou studenti získat dvě ocenění - jedno z SSBT a jeden z Anglia Ruskin University - se ve prospěch UK Ofqual akreditované úrovni 4 a úrovni 5 diplomů, což dává možnost pro další postupy.

This school offers programs in:
  • English

Contact
Adresa destinace
Lausanne Campus:
Avenue Louis-Ruchonnet 4

Lausanne, 1003 CH
Adresa destinace
United Kingdom Campus:
Vestry Hall, Cricket Green, 336 – 338 London Road
Mitcham

London, Anglie, CR4 3UD GB