SBS Swiss Business School

Úvod

Read the Official Description

SBS Švýcarský Business School je průkopnický vedení instituce věnuje přípravě studentů na kariéru světové ekonomiky v mezinárodním managementu, financí, marketingu a dalších oblastech. Jsme kvalitní-řízený vyplňovat mezery na trhu.


Učíme nejmodernější teorie, ponořte studentů v mezinárodní zkušenosti, a spojte je s osvědčenými postupy v podnikání. Účastníci v našich programech dozvědět mnohem víc, než manažerské teorie a praxe, získávají nové způsoby myšlení, které mohou zásadně změnit svůj život a úspěch jejich organizace.

&nbsp

&nbsp

Co nejvíce z vašich investmentWe jsou unikátní škola z několika důvodů:

&nbsp

- Pohodlné, cenově dostupné učení

- Mezinárodní až do morku kostí

- Plně akreditované instituce, které můžete důvěřovat

- Firemní připojení

- Nachází se v Curychu

- Mezinárodní MBA fórum a výkonný ředitel časopisu (září 2010) zařadit SBS MBA programy mezi Top třídy v Evropě

&nbsp

&nbsp

Mezinárodní až do morku kostí


Jsme skutečně zaměřena na světě. Z unikátního úvodní kurz vysokoškolské programu kurz pro pokročilé v Doktor obchodní program správy, zkušenosti SBS je důkladně mezinárodní. Více než polovina našich studentů pochází z Evropy, Asie a Latinské Ameriky. Nabízíme našim účastníkům zkušenosti, které je připraví k provozu s lehkostí napříč hranicemi a kulturami - v prostředí, které ceny rozmanitost a schopnost přinést celosvětového pohledu ke studiu podnikání.

&nbsp

Plně akreditované instituce, které můžete důvěřovat


SBS Švýcarský Business School je plně akreditována mezinárodní shromáždění Collegiate podnikové vzdělávání (IACBE), americký široký akreditační orgán. Národní akreditace je nejvyšší forma akreditace, které instituce mohou získat. IACBE pochválil SBS jako inovátor v oblasti podnikového vzdělávání.

Firemní připojení

SBS je certifikován společností Eduqua, Swiss Quality Assurance certifikace pro vysoké školství. Bere v potaz kritéria několika aby byla zajištěna kvalita institucí a je zhodnocen na tři roky.

&nbsp

SBS je důvěrně propojená se světem podnikání prostřednictvím svého učení, fakulty, události, a umístění sítě. Vedoucí pracovníci pravidelně navštěvovat školu mluvit se studenty, nebo pro výuku předmětů, a seznámit studenty s přímým příležitostí dozvědět se o stav-of-the-Art obchodní praxe. Firmami se zájmem o vytváření nových vazeb, aby kontaktovali naše umístění Office.

&nbsp

Třídy často používají běžné záležitosti, problémy jako jejich předmět. Studenti konzultují odborníků a účastníků v jejich rozhodování-procesu, a prezentovat své konečné závěry společnosti vysoce postavených manažerů. Přes tyto "živé" případové studie, které sledovat problémy jak oni se vyvíjejí v čase, a mít prospěch z učení, jak aplikovat znalosti na poslední vývoj světové ekonomiky.

Nakonec nejsilnější připojení k podnikání jsou prostřednictvím sítě našich kontaktů zaměstnavatele. SBS má záviděníhodnou záznam o umístění svých absolventů s předními firmami a institucemi po celém světě. Počet zaměstnavatelů, návštěvy školy každý rok k identifikaci vhodných absolventů vyplnit pozice ve svých firmách. Naše umístění Office udržuje pravidelný dialog s potenciálními zaměstnavateli a je připravena přivítat je do areálu.

&nbsp

&nbsp

Nachází se v Curychu

&nbsp

Curych byl souhlasně zařazený jako číslo jedna město na světě pro kvalitu života, takže je ideálním místem pro studium mezinárodního managementu.

Mnoho nadnárodních společností se nachází v regionu, vzhledem k centrální poloze v Curychu v srdci Evropy. Je to pouhou hodinu letu od Londýna, Paříže, Bruselu či Berlíně. Curych je finanční a ekonomický kapitál Švýcarska.

Kvalitu a rozmanitost kulturního života Curychu, s jeho četnými divadel, muzeí a mezinárodních konferencí, dělá to to pravé místo pro získání globálního vzdělávání.

V ideálním případě se nachází na břehu jezera Curych, město nabízí vynikající outdoorové sportovní aktivity.

A konečně, město je kosmopolitní charakter, s téměř 100 národností z celého světa, dělá každý cítí jako doma.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Contact
Adresa destinace
SBS Swiss Business School
Balz-Zimmermannstrasse 34

Kloten, CH - 8302 CH