IMI University Centre - International Management Institute Switzerland

Úvod

Read the Official Description

IMI Univerzitní centrum ve Švýcarsku je jedinečný, soukromý, International Management Institute založena v roce 1991. Naše mezinárodní pohostinství kurzy v hotelu, události a řízení cestovního ruchu na bakalářské úrovni, jsou potvrzeny Manchester Metropolitan University ve Velké Británii, stejně jako prestižní MBA v mezinárodním Hospitality Management.

Naše IMI Luzern MBA vám umožní specializovat ve švýcarských Hotel řízení provozu a je ověřena Svazem cestovního ruchu a pohostinství.

Záměrně jsme zůstal malý, s maximálně 220 studentů za semestr. Tímto způsobem naši studenti mohou být jisti, vysoce osobní a individuální přístup k jejich vzdělávání. Všechny programy jsou v angličtině, ale můžete také naučit francouzsky, španělsky a německy jako součást učebních osnov. Kvalifikace z IMI je známka excelence v jakémkoli životopise, a zajistí, že jste vrchol hromady u těch prvních důležitých rozhovorů.

Kombinace kvalitního akademického výuky, Švýcarské praktický výcvik, vynikající výrobního odvětví, a úchvatné scenérie jsou receptem na úspěch. Naši absolventi lze nalézt ve vedoucích manažerských pozicích po celém světě. Jejich úspěch ukazuje, že dostat na vrchol se vyplatí začít na vrcholu.


This school offers programs in:
  • Angličtina

Videos

IMI Certificate in International Hotel & Tourism Management

IMI University Centre Switzerland

Contact

IMI University Centre

Adresa, 1. řádek Seeacherweg 4
6047 Kastanienbaum, CH
Website http://www.imi-luzern.com/
Telefonní číslo +41 41 349 60 00