Mid Sweden University

Úvod

Read the Official Description

Mid Sweden University

Geograficky, Mid Sweden University se nachází ve středu Švédska, přímo v srdci severní Evropě. Je to mladý univerzitní, ale jeho kořeny sahají více než 150 let.

Již v roce 1842, ve stejném roce jako základní škola se sídlem ve Švédsku, bylo rozhodnuto umístit učitelů Vzdělání Základní škola v Härnösand. vzdělávání učitelů je stále velmi hodnoty v Mid Sweden University a dnes, Mid Sweden University má dva školní areály, Sundsvall a Östersund, z nichž přibližně 15 000 studentů. Okolo 50 procent tvoří studenti školního areálu, zatímco zbytek se zapojily do distanční prostřednictvím čistých bázi kurzů a programů.

Každý rok se představí studenti z celého světa přicházejí studovat na Mid Sweden University, a pevně věříme, že mezinárodní prvek jakéhokoliv vzdělání je měření kvality. Máme partnerství s řadou univerzit po celém světě pro výměnu studentů a zaměstnanců. Nabízíme kurzy pro zahraniční studenty na všech dvou areálech.

Jako univerzitě, zajišťujeme vyšší vzdělání na vysoké úrovni na vysokoškoláka, postgraduálního a úrovně výzkumné studie. Nabízíme široký sortiment samozřejmě programů v rámci společenských věd, behaviorálních věd, média, ošetřovatelství, vzdělávání učitelů, informační technologie, přírodní vědy, technologie, a jazyků, jakož i další subjekty v rámci humanitních věd.

V polovině Sweden University, integrujeme náš výzkum s studijních programů v přirozenou a zajímavou cestou. V některých předmětech mohou studenti jít na výzkumném programu, poté, co absolvoval kurzy zaměřené na základní a pokročilé úrovni.

Jednou z hlavních charakteristik Mid Sweden University je kombinace intimitě malé vysoké školy, což umožňuje úzké kontakty mezi studenty a učiteli, se vzdělávací odrůdy a zdrojů, které nabízí velkou univerzitu. V polovině Sweden University, nikdo hrozí, že se ztratí v davu. Všichni studenti mají možnost poznat se navzájem. Právě intimita a pocit sounáležitosti, že studenti vpřed jako jeden z nejvýznamnějších výhod Mid Sweden University.

Mid Sweden University je vedoucí vzdělávací instituce v oblasti čisté učení založeného ve Švédsku. Přibližně 50 procent studentů na studium čistých kurzů nebo programů založených Mid Sweden University. Koncepce pružného učení popisuje náš přístup k výuce a učení.

Přečtěte si více: www.miun.se/en~~dobj

Připojit: www.facebook.com/MidSwedenUni~~dobj

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Ekotechnologie A Udržitelného Rozvoje

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Švédsko Östersund

Program vám dovednosti k řešení otázek týkajících se životního prostředí a rozvoje. [+]

Vzdělávání pro budoucí zaměstnání relevantní pro řešení otázek týkajících se životního prostředí a rozvoje! Nové možnosti otevírají s dovednostmi z programu Mezinárodní magisterského v Ekotechnika a udržitelný rozvoj. Program vám poskytuje hlubší znalosti o řízení přírodních zdrojů z hlediska systémového. Důraz je kladen na pohybující se společnost směrem k udržitelnému rozvoji. Aby byli úspěšní při práci s udržitelným rozvojem, musíte mít dostatečné znalosti a dovednosti. Programem mezinárodní studia v Ekotechnika a udržitelného rozvoje vám poskytne poznatky týkající se otázek v oblasti životního prostředí a přírodních zdrojů od bodu pohledu udržitelnosti a od globální, regionální a místní úrovni. Tyto obecné otázky, které se liší v závislosti na čase, místě, komplexnost a propojenost, jsou přiblížil v interdisciplinární a systematickým způsobem. Program zahrnuje kurzy v obou Environmental Science and Technology životního prostředí. Environmental Science se zaměřuje na znalosti o tom, jak přírodní zdroje a forma prostředí předpoklady k vytváření udržitelných společenských funkcí. Environmentální technologie, na druhé straně, se zaměřuje na technologie a technických systémů z hlediska udržitelnosti. Tento program si klade za cíl rozvíjet své analytické a systémové myšlení, a tím poskytnout vám se schopností řešit složité problémy. To bude také poskytnout vám s pochopením efektivní využití přírodních zdrojů. Domnívá se také, jak znalosti s odkazem na různé systémy a inovací, spolu s poznatky o společenských řídicích systémů, mohou přispět k udržitelnému rozvoji. Dozvíte se, jak zvládnout pokročilé metody pro identifikaci a popsat problémy, aby se dosáhlo v rozumné řešení. Vaše multi-disciplinární schopnosti se bude dále vyvíjet díky návrhu programu, který zahrnuje, například multidisciplinární tematické úkoly. V rámci těchto projektů budete moci zostřit vaši schopnost vyhledávat, analyzovat a používat znalosti pod kvalifikovaným dohledem. Program si klade za cíl poskytnout vám vhled do moderního výzkumu a vývoje v této oblasti. ... [-]

Magistr V Elektronice Designu

Campus forma Denní studium 2 let January 2017 Švédsko Sundsvall

Tento program je zaměřen na vestavěné elektronické systémy s čidly. [+]

Tento program je zaměřen na vestavěné elektronické systémy s čidly. Elektronika systémy jsou stále běžnější a lze je nalézt v široké škále výrobků na trh, mimo jiné v automobilech, ledničky, klíče a balení. Během programu budete rozšiřovat své znalosti o různých návrhových technologií používaných k vytvoření vestavěných systémů senzorů. Program je průběžně aktualizován na nejnovější vývoj v oblasti, ve spolupráci s výzkumnými pracovníky a průmyslovými partnery. Většina produktů dnes již vložené elektroniku, bez ohledu na to, zda byly předtím spojeny s elektronikou. Například, budete moci najít elektroniku v automobilech, ledničky, klíče a balení. V mnoha případech se tyto embedded systémy také mají smyslové funkce, které sahají od jednoduchých teplotních čidel do složitých senzorů založených na video techniky. Program vám širokou škálu znalostí různých technologií, které slouží jako základ při navrhování vestavěných systémů senzorů. Během druhého roku bude specializovat a získat prohloubenou znalosti v určité oblasti prostřednictvím individuálních projektů. Vzhledem k tomu, program je otevřen pro žadatele z celého světa, budete mít možnost rozvíjet mezinárodní kontakty. Program je zcela v angličtině a dá vám mnohem větší dovednosti v komunikaci v mezinárodních projektech. ... [-]

Magistr V Obchodní Administrativa, Marketing A Management

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Švédsko Sundsvall

Účelem marketingu a řízení programu je poskytnout studentům pokročilé znalosti v oblastech vhodných pro kvalifikované pozice v marketingu, prodeje, nebo komunikační oddělení ve firmách a organizacích. [+]

Program je zaměřen na podniky a dalšími organizacemi a jejich vztahy k zákazníkům a dodavatelům. Vedení, komunikace, chování spotřebitelů a marketing v sítích jsou ústředními tématy během prvního semestru. Druhý semestr začíná se dvěma kurzy na metodice. Program končí s písemným diplomové práce v oblasti marketingu a managementu. Program je samozřejmě jeden rok vysokoškolské vzdělání na základě předchozích studií odpovídající bakalářský titul se zaměřením na marketing a management.

Vstupní požadavky

Stupeň Bakalář (alespoň 180 kreditů), s 90 vysokoškolských úvěrů v oboru Business Administration, nebo odpovídající vzdělání. Prověřené jazykové znalosti angličtiny (kurz angličtiny B / anglický 6), například zobrazeno z jednoho z následujících mezinárodních angličtiny testů: - TOEFL s minimálním skóre 575 na testu na bázi papíru a ne pod 4,5 na TWE - TOEFL s minimální počet bodů z 90 na testu na bázi internetu a ne pod 20 na TWE - IELTS akademické vzdělání s minimálním celkovým skóre 6,5 a minimálním skóre na jednotlivých částí alespoň 5,5. Název kvalifikace Stupeň Master of Arts / Věda (60 kreditů). Magisterexamen med huvudområdet företagsekonomi přeloženy do Stupeň Master of Science (60 kreditů) se zaměřením na Business Administration. Cena info k dispozici na: www.miun.se/en/education/programmes/fees-and-scholarships/tuition-and-application-fees. Upozorňujeme, že evropský občan je osvobozeno od placení poplatků. Nejčastější dotazy: Můžete mi poslat více informací? Více informací o mezinárodních programů středním Švédskem univerzity lze nalézt na našich webových stránkách (www.miun.se/en~~HEAD=pobj~~number=plural). Na internetových stránkách každého programu, najdete informace o požadavcích vstupní a mnoho dalšího. Učební osnovy / Osnovy jsou k dispozici po kliknutí na tlačítko s názvem "Curriculum" na pravé straně na webových stránkách příslušného programu. Kdy je termín podávání přihlášek? Uzávěrka přihlášek je v polovině ledna každý rok (pro nadcházející zimním semestru) pro zahraniční studenty, které vyžadují povolení k pobytu pro studium ve Švédsku. Více informací lze nalézt na přijímání na vysoké školy (centrální systém aplikace pro všechny univerzity ve Švédsku). "První přijetí kolo" je určen pro studenty, které vyžadují povolení k pobytu za účelem zahájí studium ve Švédsku (uzávěrka mid-leden). "Druhá vstupné kolo" je pro mezinárodní a švédských národních studentů, kteří nepotřebují žádat o povolení k pobytu (uzávěrka mid-duben). Electronics Design je jedinou mezinárodní program na Mid Sweden University, kde mají studenti možnost začít své studium v ​​průběhu letního semestru. Uzávěrka přihlášek je v polovině srpna pro přijetí leden. KOLIK TO BUDE STÁT? Občané EU, EHP a Švýcarska nejsou povinni zaplatit poplatek za podání žádosti nebo školné. Studenti z jiných zemí budou muset zaplatit poplatek za podání žádosti a školné pro své studium ve Švédsku. Více informací o přihlašovacího poplatku a náklady na školné pro každý program v polovině Švédsko University lze nalézt na přijímání na vysoké školy a na středním Švédskem Univerzity webových stránek. Lze poplatky splácet? Poplatek za studium musí být zaplacen jeden semestr v době před začátkem každého semestru. Poplatek za jeden semestr nemůže být vyplacena v několika splátkách. Při hledání programů na přijímání na vysoké školy a výběru jednoho, první školné splátky a celkové školné se zobrazí mezi zbytek informací. Lze tento program studovat online? Všechny mezinárodní programy, které nabízí Mid Sweden University (s výjimkou Emotion psychologie) jsou campus-umístěný. Emoce Psychologie je program, založený na internetu, který má jeden až dva povinné setkání v Östersund, Švédsko, každý semestr. Jaká je doba trvání? Doba trvání každého programu liší. Jako 60 kreditů jsou studie zatížení na plný úvazek po dobu jednoho roku, většina našich programů v polovině švédské univerzity jsou buď jeden nebo dva roky dlouhá. Vzhledem k tomu, Emotion psychologie lze studovat na studijním tempu částečný úvazek (15 kreditů za semestr a 30 kreditů za rok), po dobu 2 let na plný úvazek zatížení se stává 4 roky na studijní zátěže na částečný úvazek. Lze tento program studovat kombinovaně? Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí. Studuje se tento program kombinované nebo prezenčně? Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí. Kde se škola nachází? Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland. Kde se nachází kampus? Mid Sweden University se nachází ve městě Sundsvall a Östersund. Obě města se nachází uprostřed Švédska. Areál Sundsvall nabízí následující mezinárodní programy: počítačové techniky, elektroniky, průmyslového designu - Design for All, Photojournalims, Business Administration marketing a management, a politická věda. Östersund je kampus dodává k tyto mezinárodní programy: Ekotechnika (bakalář), ekotechnologie a udržitelný rozvoj (Master), Toursim studie, obchodní Aministration marketing a management, a politická věda. Mistři v oboru Business Administration, marketingu a managementu a politologie jsou nabízeny na obou areálech. Takže buďte opatrní zvolit správnou volbu o přijímání na vysoké školy! Emoce Psychologie je program, založený na internetu. Nicméně povinné schůzky každý semestr se bude konat v areálu Östersund. V jaké zemi, oblasti/regionu se škola nachází? Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland. Jaké existují další finanční možnosti? Mid Sweden University nabízí výuku stipendia pro některé z našich mezinárodních programů pro vysoce výkonné studenty. Které jsou k dispozici jen málo stipendia každý rok, doporučujeme zvážit použití s ​​jinými stipendia stejně. Švédský institut a Globální granty by mohl být dobrým místem k hledat jiné možnosti financování. Prosím navštivte naše webové stránky pro více informací. Pro studenty se zájmem o elektroniku Provedení: školné stipendia z Mid Sweden University jsou k dispozici pouze pro podzim semestrů začátku programu. Jaké dokumenty jsou potřeba? Švédské univerzity mají centralizovaný systém podávání žádostí: přijímání na vysoké školy. Na svých internetových stránkách najdete nejrůznější informace, které potřebujete, aby se ucházet o vysokoškolské studium ve Švédsku. Co obnáší přijímací řízení a zápis? Na přijímání na vysoké školy, veškeré informace vztahující se na švédských vysokých školách je k dispozici. V jakém jazyce probíhá výuka? mezinárodní programy středním Švédskem univerzita je jsou vyučovány v anglickém jazyce. Další [-]

Magistr V Oblasti Cestovního Ruchu Studií (jeden Rok)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Švédsko Östersund

Tento program nabízí zážitek vysoce kvalitní a techniky, of-art výzkumu rozmezí tourim tématické oblasti. [+]

Cestovní ruch je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví. Nedávná studie UNWTO odhaduje, že cestovní ruch představuje jeden v každých dvanáct pracovních míst po celém světě. Chcete-li být úspěšný, studenti dnes potřebují nové znalosti a dovednosti. Naše jediná let magisterského programu nabízí zážitek vysoce kvalitní a state-of-the-art výzkum na celé řadě tematických oblastí cestovního ruchu. Program čerpá z evropského cestovního ruchu Research Institute, což je přední cestovní ruch výzkum životního prostředí v severní Evropě. Program klade důraz na rozvoj cíl cesty a otázky udržitelnosti. Studenti se učí přes zajímavou kombinaci samozřejmě práce, exkurze, a nezávislého výzkumu. Naši studenti mají silnou pověst pro kvalifikované práce a provádění výzkumu v globálním kontextu. Tituly v průběhu mohou být přijata ve dvou disciplínách: turistika studií nebo humánní geografie. Program je nabízen v Östersund kampusu středním Švédskem University, který je ideálním místem pro studium cestovního ruchu a udržitelný rozvoj. Jak vstupu do švédské a norské horské oblasti, Östersund se nachází v těsné blízkosti mnoho z regionu předních míst. Evropský cestovního ruchu Výzkumný ústav přispívá s kontakty na aktuálním výzkumu a mezinárodních sítí. ... [-]

Magistr V Oboru Politických Věd (jeden Rok)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Švédsko Östersund Sundsvall + 1 více

Program vám dává znalosti a dovednosti pro pracovní život změn a poskytuje schopnost uplatnit znalosti v samostatné vědecké práci. [+]

Program vám poskytuje in-hluboké znalosti v politické vědě. Program vám dává znalosti a dovednosti pro pracovní život změn a poskytuje schopnost uplatnit znalosti v samostatné vědecké práci. Naučíte se samostatně analyzovat složité politické otázky. V programovém zaměření je na kurzech ve veřejné správě, hodnotících metod a organizace analýzy a politické teorie.

Vstupní požadavky

Stupeň Bakalář (alespoň 180 kreditů), z toho nejméně 90 kreditů jízdního oboru Politologie a písemné práce (esej) alespoň 15 kreditů. Prověřené jazykové znalosti angličtiny (kurz angličtiny A), například zřejmé z jedné z následujících mezinárodních angličtiny testů: - TOEFL s minimálním skóre 530 na testu na bázi papíru a není nižší než 4,0 v TWE - TOEFL s minimálním skóre 72 při zkoušce internetové bázi, a ne pod 17 na TWE - IELTS Academic Training s minimálním celkovým skóre 5,5 a minimálním skóre na jednotlivých částí alespoň 5,0 Název kvalifikace Stupeň Master of Arts / Věda (60 kreditů). Magisterexamen med huvudområdet statsvetenskap přeloženy do Stupeň Master of Science (60 kreditů) se zaměřením na politologie. Po skončení programu Program nabízí vysokoškolské vzdělání v oboru politologie a připravuje vás pro kariéru v oblasti vyspělé sociální analýzy. Studenti, kteří absolvovali v oboru politologie často pracují v oblastech, které jsou potřebné kvalifikace v pokročilém systematické analýzy, politické analýzy nebo tvorbu veřejného mínění. Tento druh práce lze nalézt ve veřejném i soukromém sektoru, od místní až po mezinárodní úrovni. Pracovní zkušenosti kontakt Vzdělávání nabízí kurzy, které umožňují studentům provádět pokročilé společenské analýzy v rámci veřejného sektoru, soukromého sektoru nebo v rámci různých typů organizací. Cena info k dispozici na: www.miun.se/en/education/programmes/fees-and-scholarships/tuition-and-application-fees. Plese Všimněte si, že evropský občan je osvobozeno od placení poplatků. Nejčastější dotazy: Můžete mi poslat více informací? Více informací o mezinárodních programů středním Švédskem univerzity lze nalézt na našich webových stránkách (www.miun.se/en~~HEAD=pobj~~number=plural). Na internetových stránkách každého programu, najdete informace o požadavcích vstupní a mnoho dalšího. Učební osnovy / Osnovy jsou k dispozici po kliknutí na tlačítko s názvem "Curriculum" na pravé straně na webových stránkách příslušného programu. Kdy je termín podávání přihlášek? Uzávěrka přihlášek je v polovině ledna každý rok (pro nadcházející zimním semestru) pro zahraniční studenty, které vyžadují povolení k pobytu pro studium ve Švédsku. Více informací lze nalézt na přijímání na vysoké školy (centrální systém aplikace pro všechny univerzity ve Švédsku). "První přijetí kolo" je určen pro studenty, které vyžadují povolení k pobytu za účelem zahájí studium ve Švédsku (uzávěrka mid-leden). "Druhá vstupné kolo" je pro mezinárodní a švédských národních studentů, kteří nepotřebují žádat o povolení k pobytu (uzávěrka mid-duben). Electronics Design je jedinou mezinárodní program na Mid Sweden University, kde mají studenti možnost začít své studium v ​​průběhu letního semestru. Uzávěrka přihlášek je v polovině srpna pro přijetí leden. KOLIK TO BUDE STÁT? Občané EU, EHP a Švýcarska nejsou povinni zaplatit poplatek za podání žádosti nebo školné. Studenti z jiných zemí budou muset zaplatit poplatek za podání žádosti a školné pro své studium ve Švédsku. Více informací o přihlašovacího poplatku a náklady na školné pro každý program v polovině Švédsko University lze nalézt na přijímání na vysoké školy a na středním Švédskem Univerzity webových stránek. Lze poplatky splácet? Poplatek za studium musí být zaplacen jeden semestr v době před začátkem každého semestru. Poplatek za jeden semestr nemůže být vyplacena v několika splátkách. Při hledání programů na přijímání na vysoké školy a výběru jednoho, první školné splátky a celkové školné se zobrazí mezi zbytek informací. Lze tento program studovat online? Všechny mezinárodní programy, které nabízí Mid Sweden University (s výjimkou Emotion psychologie) jsou campus-umístěný. Emoce Psychologie je program, založený na internetu, který má jeden až dva povinné setkání v Östersund, Švédsko, každý semestr. Jaká je doba trvání? Doba trvání každého programu liší. Jako 60 kreditů jsou studie zatížení na plný úvazek po dobu jednoho roku, většina našich programů v polovině švédské univerzity jsou buď jeden nebo dva roky dlouhá. Vzhledem k tomu, Emotion psychologie lze studovat na studijním tempu částečný úvazek (15 kreditů za semestr a 30 kreditů za rok), po dobu 2 let na plný úvazek zatížení se stává 4 roky na studijní zátěže na částečný úvazek. Lze tento program studovat kombinovaně? Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí. Studuje se tento program kombinované nebo prezenčně? Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí. Kde se škola nachází? Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland. Kde se nachází kampus? Mid Sweden University se nachází ve městě Sundsvall a Östersund. Obě města se nachází uprostřed Švédska. Areál Sundsvall nabízí následující mezinárodní programy: počítačové techniky, elektroniky, průmyslového designu - Design for All, Photojournalims, Business Administration marketing a management, a politická věda. Östersund je kampus dodává k tyto mezinárodní programy: Ekotechnika (bakalář), ekotechnologie a udržitelný rozvoj (Master), Toursim studie, obchodní Aministration marketing a management, a politická věda. Mistři v oboru Business Administration, marketingu a managementu a politologie jsou nabízeny na obou areálech. Takže buďte opatrní zvolit správnou volbu o přijímání na vysoké školy! Emoce Psychologie je program, založený na internetu. Nicméně povinné schůzky každý semestr se bude konat v areálu Östersund. V jaké zemi, oblasti/regionu se škola nachází? Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland. Jaké existují další finanční možnosti? Mid Sweden University nabízí výuku stipendia pro některé z našich mezinárodních programů pro vysoce výkonné studenty. Které jsou k dispozici jen málo stipendia každý rok, doporučujeme zvážit použití s ​​jinými stipendia stejně. Švédský institut a Globální granty by mohl být dobrým místem k hledat jiné možnosti financování. Prosím navštivte naše webové stránky pro více informací. Pro studenty se zájmem o elektroniku Provedení: školné stipendia z Mid Sweden University jsou k dispozici pouze pro podzim semestrů začátku programu. Jaké dokumenty jsou potřeba? Švédské univerzity mají centralizovaný systém podávání žádostí: přijímání na vysoké školy. Na svých internetových stránkách najdete nejrůznější informace, které potřebujete, aby se ucházet o vysokoškolské studium ve Švédsku. Co obnáší přijímací řízení a zápis? Na přijímání na vysoké školy, veškeré informace vztahující se na švédských vysokých školách je k dispozici. V jakém jazyce probíhá výuka? mezinárodní programy středním Švédskem univerzita je jsou vyučovány v anglickém jazyce. Další [-]

Magistr Výpočetní Techniky

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Švédsko Sundsvall

Všechno chce být připojen. Zadejte program a formovat nové hranice v oblasti výpočetní techniky. [+]

Všechno chce být připojen. Zadejte program a formovat nové hranice v oblasti výpočetní techniky. Studie kombinují teoretické a praktické prvky s výhledem na rukou na zkušenosti požadoval v počítačovém průmyslu, významná část programu je věnována praktickému softwaru a experimenty designu hardwaru a prototypování. Teoretické znalosti a inženýrské dovednosti získané v počítačových systémech a komunikačních sítí, a distribuovaných systémů a strojového učení. Program poskytuje studentům s širokým základy v oblasti informačních technologií (IT), a in-hloubka pochopení počítačových dat komunikace a moderní sítí. To zahrnuje kurzy v distribuovaných systémů a algoritmů, bezdrátové sítě, vývoj software, dolování dat a vizualizace. Koncentrační počítačové sítě kurzy poskytují studentům komplexní pochopení návrhu sítě a implementaci, analýzu výkonnosti sítě a správu, zabezpečení sítě, a nejnovější síťové technologie. Projekt práce může být provedena v podniku, ve výzkumném pracovišti nebo na univerzitě. Program je navržen tak, aby posílit studenty s rozsáhlé znalosti a praktické zkušenosti k analýze, návrhu, obstarat, spravovat, a realizovat špičkové řešení a technologie počítačových sítí. ... [-]

MSc

Magistr V Psychologii Emocí

Online forma Denní studium 2 let September 2017 Švédsko Östersund

Tento program vám poskytne solidní teoretický základ a vědeckou přípravu, s cílem formovat analytické a systémové myšlení, a také, schopnost hodnotit a přispívat k oblasti výzkumu. [+]

Master Program vám rozšíření a prohloubení porozumění emocí psychologie, jako disciplína a jako oblast výzkumu. Výběr kurzů je v souladu s výzkumem a základny znalostí a informací dostupných na katedře psychologie na Mid Sweden University, s aplikací i v jiných oblastech. Program se skládá ze tří částí: teoretické základy, aplikace, a nezávislá vědecká práce (Diplomová práce). První rok se skládá z pokročilých kurzů emocí psychologii a výzkumných metod. Třetí semestr se skládá z aplikované kurzů volby. Způsobilé kurzy jsou uvedeny v učebních osnovách, a výběr kurzů poskytovaných v rámci programu je založen na oblasti studentů zájmu. Aplikované kursy položí základ pro diplomových prací (30 ccm, dokončeny v průběhu čtvrtého semestru). Pro větší flexibilitu Program je k dispozici ve formě výukového programu na dálku se dvěma povinnými setkání každý semestr (v areálu v Östersund), a to je také možné studovat na plný nebo zkrácený pracovní úvazek studia. Během druhého pololetí (první rok), budete mít také možnost napsat disertační práce (15 cc) absolvovat jednoroční Master. As studentovi si můžete vybrat buď 2 rok na plný úvazek studie nebo 4 roky na částečný úvazek studie. Schůze Každý semestr tam jsou dvě povinné setkání na akademické půdě v Östersund, Švédsko. Vzhledem k tomu, je povinná web-seminář pomocí Adobe Connect (nebo ekvivalent), budete potřebovat headset, webovou kameru a dobře fungující připojení k internetu. Vstupní požadavky Bakalář (180 k) v psychologii, se míra práce / samostatné práce 15 kreditů, nebo ekvivalentní. V případech, kdy žadatel nemá bakalářský titul v oboru psychologie, bude individuální posouzení provést. English B / Angličtina 6 ze švédské gymnáziu nebo ekvivalent. Název kvalifikace Stupeň Master of Arts / Věda (120 kreditů). Masterexamen med huvudområdet psykologi přeloženy do Stupeň Master of Science (120 kreditů) se zaměřením na psychologii. Cena info k dispozici na:www.miun.se/en/education/programmes/fees-and-scholarships/tuition-and-application-fees. Upozorňujeme, že evropský občan je osvobozeno od placení poplatků. Nejčastější dotazy: Můžete mi poslat více informací? Více informací o mezinárodních programů středním Švédskem univerzity lze nalézt na našich webových stránkách (www.miun.se/en~~HEAD=pobj~~number=plural). Na internetových stránkách každého programu, najdete informace o požadavcích vstupní a mnoho dalšího. Učební osnovy / Osnovy jsou k dispozici po kliknutí na tlačítko s názvem "Curriculum" na pravé straně na webových stránkách příslušného programu. Kdy je termín podávání přihlášek? Uzávěrka přihlášek je v polovině ledna každý rok (pro nadcházející zimním semestru) pro zahraniční studenty, které vyžadují povolení k pobytu pro studium ve Švédsku. Více informací lze nalézt na přijímání na vysoké školy (centrální systém aplikace pro všechny univerzity ve Švédsku). "První přijetí kolo" je určen pro studenty, které vyžadují povolení k pobytu za účelem zahájí studium ve Švédsku (uzávěrka mid-leden). "Druhá vstupné kolo" je pro mezinárodní a švédských národních studentů, kteří nepotřebují žádat o povolení k pobytu (uzávěrka mid-duben). Electronics Design je jedinou mezinárodní program na Mid Sweden University, kde mají studenti možnost začít své studium v ​​průběhu letního semestru. Uzávěrka přihlášek je v polovině srpna pro přijetí leden. KOLIK TO BUDE STÁT? Občané EU, EHP a Švýcarska nejsou povinni zaplatit poplatek za podání žádosti nebo školné. Studenti z jiných zemí budou muset zaplatit poplatek za podání žádosti a školné pro své studium ve Švédsku. Více informací o přihlašovacího poplatku a náklady na školné pro každý program v polovině Švédsko University lze nalézt na přijímání na vysoké školy a na středním Švédskem Univerzity webových stránek. Lze poplatky splácet? Poplatek za studium musí být zaplacen jeden semestr v době před začátkem každého semestru. Poplatek za jeden semestr nemůže být vyplacena v několika splátkách. Při hledání programů na přijímání na vysoké školy a výběru jednoho, první školné splátky a celkové školné se zobrazí mezi zbytek informací. Lze tento program studovat online? Všechny mezinárodní programy, které nabízí Mid Sweden University (s výjimkou Emotion psychologie) jsou campus-umístěný. Emoce Psychologie je program, založený na internetu, který má jeden až dva povinné setkání v Östersund, Švédsko, každý semestr. Jaká je doba trvání? Doba trvání každého programu liší. Jako 60 kreditů jsou studie zatížení na plný úvazek po dobu jednoho roku, většina našich programů v polovině švédské univerzity jsou buď jeden nebo dva roky dlouhá. Vzhledem k tomu, Emotion psychologie lze studovat na studijním tempu částečný úvazek (15 kreditů za semestr a 30 kreditů za rok), po dobu 2 let na plný úvazek zatížení se stává 4 roky na studijní zátěže na částečný úvazek. Lze tento program studovat kombinovaně? Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí. Studuje se tento program kombinované nebo prezenčně? Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí. Kde se škola nachází? Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland. Kde se nachází kampus? Mid Sweden University se nachází ve městě Sundsvall a Östersund. Obě města se nachází uprostřed Švédska. Areál Sundsvall nabízí následující mezinárodní programy: počítačové techniky, elektroniky, průmyslového designu - Design for All, Photojournalims, Business Administration marketing a management, a politická věda. Östersund je kampus dodává k tyto mezinárodní programy: Ekotechnika (bakalář), ekotechnologie a udržitelný rozvoj (Master), Toursim studie, obchodní Aministration marketing a management, a politická věda. Mistři v oboru Business Administration, marketingu a managementu a politologie jsou nabízeny na obou areálech. Takže buďte opatrní zvolit správnou volbu o přijímání na vysoké školy! Emoce Psychologie je program, založený na internetu. Nicméně povinné schůzky každý semestr se bude konat v areálu Östersund. V jaké zemi, oblasti/regionu se škola nachází? Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland. Jaké existují další finanční možnosti? Mid Sweden University nabízí výuku stipendia pro některé z našich mezinárodních programů pro vysoce výkonné studenty. Které jsou k dispozici jen málo stipendia každý rok, doporučujeme zvážit použití s ​​jinými stipendia stejně. Švédský institut a Globální granty by mohl být dobrým místem k hledat jiné možnosti financování. Prosím navštivte naše webové stránky pro více informací. Pro studenty se zájmem o elektroniku Provedení: školné stipendia z Mid Sweden University jsou k dispozici pouze pro podzim semestrů začátku programu. Jaké dokumenty jsou potřeba? Švédské univerzity mají centralizovaný systém podávání žádostí: přijímání na vysoké školy. Na svých internetových stránkách najdete nejrůznější informace, které potřebujete, aby se ucházet o vysokoškolské studium ve Švédsku. Co obnáší přijímací řízení a zápis? Na přijímání na vysoké školy, veškeré informace vztahující se na švédských vysokých školách je k dispozici. V jakém jazyce probíhá výuka? mezinárodní programy středním Švédskem univerzita je jsou vyučovány v anglickém jazyce. Další [-]

MA

Magisterský Program V Průmyslový Design - Design Pro Všechny

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Švédsko Sundsvall

Každý člověk je jedinečný - a vidíme, že jako velkou výhodu. V mezinárodní magisterský program design pro všechny, tyto rozdíly jsou naše výchozí bod. Vyvinuli jsme metodu, kde přinášíme uživatelům, kteří mají nejsilnější a nejnáročnější požadavky do návrhového procesu. Tato metoda se ukázala být velmi účinná, pokud jde o inovativních konstrukčních řešení. Program je určen pro studenty, kteří jsou zvědaví a chtějí se k nám připojili v rozvoji našeho životního prostředí s vysokými ambicemi etické a estetické. [+]

Každý člověk je jedinečný - a vidíme, že jako velkou výhodu. V mezinárodní magisterský program design pro všechny, tyto rozdíly jsou naše výchozí bod. Vyvinuli jsme metodu, kde přinášíme uživatelům, kteří mají nejsilnější a nejnáročnější požadavky do návrhového procesu. Tato metoda se ukázala být velmi účinná, pokud jde o inovativních konstrukčních řešení. Program je určen pro studenty, kteří jsou zvědaví a chtějí se k nám připojili v rozvoji našeho životního prostředí s vysokými ambicemi etické a estetické. Design pro všechny je vize světa, kde každý může zúčastnit a zažít vysokou kvalitu života. Je to svět, kde naše rozdíly jsou to, co dělá to možné. Těšíme se na studenty, kteří chtějí být součástí tvůrčího rozvoje pokročilých a udržitelných řešení designu. Jako student designu pro všechny programu, budete zařazeni do programu, ve kterém klademe důraz. Metodika Kreativita a řešení problémů Kritické hodnocení stávajícího řešení a analyzování zvláštním potřebám těch nejnáročnějších skupin uživatelů, předchází vývoj a konstrukci inovativních řešení pro lidský blahobyt. To znamená, že v procesu návrhu, budete používat pokročilé metody pochopit jádro problému a definovat její strukturu. Budete také zkoumat příslušné systémy a různé způsoby, včetně externích znalosti. Uživatel střed design pro všechny proces V procesu uživatelském soustředěný, my zapojit různé cílové skupiny v promyšlené způsob, jak shromáždit skutečnosti, při každém kroku procesu vývoje. Různé empirické metody vedou k hlubokému pochopení potřeb každého uživatele. Nabízíme také unikátní výzkumné laboratoře, kde se studenti mohou vyšetřovat fyzické a psychické účinky různých konstrukčních řešení. Udržitelnost efekty Náš program věnuje zvláštní pozornost dlouhodobé environmentální, sociální a ekonomické dopady designového řešení. Cílem je vyhledávat a implementovat žádný odpad od kolébky ke kolébce etiky z hlediska rozmanitosti, rovnosti a demokracie, jakož i kvalitu života. Multidisciplinární a mezinárodní orientace S naší původu v průmyslovém designu, náš program se snaží interdisciplinární interakci a výměnu. Úzce spolupracujeme s Design pro všechny organizace, souvisejících odvětví, institucí a veřejného sektoru na místní, národní i mezinárodní úrovni. Vstupní požadavky Stupeň Bakalář v oboru průmyslového designu, nebo stupně Bachelor of Science v inženýrství, nejméně 180 kreditů, nebo ekvivalentní, s alespoň 60 kreditů (60 ECTS) na průmyslový design. Úspěšné dokončení prací vzorku. Kurz anglického jazyka 5 / anglicky kurz A z švédská střední školy (gymnázia) nebo ekvivalent. Výběr Proces výběru z těch, kteří splňují vstupní požadavky vychází z výsledků práce vzorků a domácí úkol. Pro více informací o procesu podávání žádostí: Použít k tomuto programu jako obvykle na www.universityadmissions.se. Kromě použití v universityadmissions.se je třeba dokončit domácí úkol a vzorky práce a pošlete nám ho. Najdete domácí úkol, a aplikačního procesu zde. Pro další informace a otázky, obraťte se na Veronica.norman@miun.se~~dobj Název kvalifikace Stupeň Master of Arts / Věda (120 kreditů). Masterexamen med huvudområdet industridesign, přeložený do Stupeň Master of Arts (120 kreditů) se zaměřením na průmyslový design. Po skončení programu Po dokončení programu, budete moci pracovat s inovativním designem výrobků, prostředí, různé druhy podpor, systémů a služeb z hlediska designu pro všechny. Budete mít také znalosti, aby mohli spustit nebo se podílet na multidisciplinárním vývoje a aplikovaného výzkumu. Odborníci v této oblasti mají vynikající šanci najít práci ve velkém měřítku podniku nebo konstrukční kanceláři, založit vlastní poradenskou firmu, nebo učit. Cena info k dispozici na: www.miun.se/en/education/programmes/fees-and-scholarships/tuition-and-application-fees. Upozorňujeme, že evropský občan je osvobozeno od placení poplatků. Nejčastější dotazy: Můžete mi poslat více informací? Více informací o mezinárodních programů středním Švédskem univerzity lze nalézt na našich webových stránkách (www.miun.se/en~~HEAD=pobj~~number=plural). Na internetových stránkách každého programu, najdete informace o požadavcích vstupní a mnoho dalšího. Učební osnovy / Osnovy jsou k dispozici po kliknutí na tlačítko s názvem "Curriculum" na pravé straně na webových stránkách příslušného programu. Kdy je termín podávání přihlášek? Uzávěrka přihlášek je v polovině ledna každý rok (pro nadcházející zimním semestru) pro zahraniční studenty, které vyžadují povolení k pobytu pro studium ve Švédsku. Více informací lze nalézt na přijímání na vysoké školy (centrální systém aplikace pro všechny univerzity ve Švédsku). "První přijetí kolo" je určen pro studenty, které vyžadují povolení k pobytu za účelem zahájí studium ve Švédsku (uzávěrka mid-leden). "Druhá vstupné kolo" je pro mezinárodní a švédských národních studentů, kteří nepotřebují žádat o povolení k pobytu (uzávěrka mid-duben). Electronics Design je jedinou mezinárodní program na Mid Sweden University, kde mají studenti možnost začít své studium v ​​průběhu letního semestru. Uzávěrka přihlášek je v polovině srpna pro přijetí leden. KOLIK TO BUDE STÁT? Občané EU, EHP a Švýcarska nejsou povinni zaplatit poplatek za podání žádosti nebo školné. Studenti z jiných zemí budou muset zaplatit poplatek za podání žádosti a školné pro své studium ve Švédsku. Více informací o přihlašovacího poplatku a náklady na školné pro každý program v polovině Švédsko University lze nalézt na přijímání na vysoké školy a na středním Švédskem Univerzity webových stránek. Lze poplatky splácet? Poplatek za studium musí být zaplacen jeden semestr v době před začátkem každého semestru. Poplatek za jeden semestr nemůže být vyplacena v několika splátkách. Při hledání programů na přijímání na vysoké školy a výběru jednoho, první školné splátky a celkové školné se zobrazí mezi zbytek informací. Lze tento program studovat online? Všechny mezinárodní programy, které nabízí Mid Sweden University (s výjimkou Emotion psychologie) jsou campus-umístěný. Emoce Psychologie je program, založený na internetu, který má jeden až dva povinné setkání v Östersund, Švédsko, každý semestr. Jaká je doba trvání? Doba trvání každého programu liší. Jako 60 kreditů jsou studie zatížení na plný úvazek po dobu jednoho roku, většina našich programů v polovině švédské univerzity jsou buď jeden nebo dva roky dlouhá. Vzhledem k tomu, Emotion psychologie lze studovat na studijním tempu částečný úvazek (15 kreditů za semestr a 30 kreditů za rok), po dobu 2 let na plný úvazek zatížení se stává 4 roky na studijní zátěže na částečný úvazek. Lze tento program studovat kombinovaně? Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí. Studuje se tento program kombinované nebo prezenčně? Všichni mezinárodních programů středním Švédskem univerzity (s výjimkou Emotion psychologie) musí být studium na studijním tempem na plný úvazek (30 kreditů za semestr = 60 kreditů za rok). Emotion psychologie může být buď studoval na plný úvazek nebo na částečný úvazek (15 kreditů za semestr = 30 kreditů za rok). To znamená, samozřejmě, že doba trvání studie na částečný úvazek studia zdvojnásobí. Kde se škola nachází? Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland. Kde se nachází kampus? Mid Sweden University se nachází ve městě Sundsvall a Östersund. Obě města se nachází uprostřed Švédska. Areál Sundsvall nabízí následující mezinárodní programy: počítačové techniky, elektroniky, průmyslového designu - Design for All, Photojournalims, Business Administration marketing a management, a politická věda. Östersund je kampus dodává k tyto mezinárodní programy: Ekotechnika (bakalář), ekotechnologie a udržitelný rozvoj (Master), Toursim studie, obchodní Aministration marketing a management, a politická věda. Mistři v oboru Business Administration, marketingu a managementu a politologie jsou nabízeny na obou areálech. Takže buďte opatrní zvolit správnou volbu o přijímání na vysoké školy! Emoce Psychologie je program, založený na internetu. Nicméně povinné schůzky každý semestr se bude konat v areálu Östersund. V jaké zemi, oblasti/regionu se škola nachází? Nacházíme se uprostřed Švédska (jeden geografický střed Švédska se nachází asi 1 hodinu jízdy na západ od Sundsvall). Mid Sweden University má dva školní areály: jeden ve městě Sundsvall, Västernorrland, a jeden z Östersund, Jämtland. Jaké existují další finanční možnosti? Mid Sweden University nabízí výuku stipendia pro některé z našich mezinárodních programů pro vysoce výkonné studenty. Které jsou k dispozici jen málo stipendia každý rok, doporučujeme zvážit použití s ​​jinými stipendia stejně. Švédský institut a Globální granty by mohl být dobrým místem k hledat jiné možnosti financování. Prosím navštivte naše webové stránky pro více informací. Pro studenty se zájmem o elektroniku Provedení: školné stipendia z Mid Sweden University jsou k dispozici pouze pro podzim semestrů začátku programu. Jaké dokumenty jsou potřeba? Švédské univerzity mají centralizovaný systém podávání žádostí: přijímání na vysoké školy. Na svých internetových stránkách najdete nejrůznější informace, které potřebujete, aby se ucházet o vysokoškolské studium ve Švédsku. Co obnáší přijímací řízení a zápis? Na přijímání na vysoké školy, veškeré informace vztahující se na švédských vysokých školách je k dispozici. V jakém jazyce probíhá výuka? mezinárodní programy středním Švédskem univerzita je jsou vyučovány v anglickém jazyce. Další [-]

Magistr V Fotožurnalistiky

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Švédsko Sundsvall

Program vám poskytuje koncepční a pokročilé dovednosti nezbytné pro úspěšnou kariéru v fotožurnalistiky a editaci obrazu, stejně jako základ uspět ve vedoucích rolích ve své profesi. [+]

Master of Arts (MA) v programu fotožurnalistiky poskytuje koncepční a pokročilé dovednosti nezbytné pro úspěšnou kariéru v fotožurnalistiky a editaci obrazu, stejně jako základ uspět ve vedoucích rolích ve své profesi.

Kurzy řeší fotožurnalistiku v praxi a teorii na pokročilé úrovni. Kurzy pokrývají teorii, historii a právní a etické otázky s významem pro profese, prohlubování znalostí o vizuální komunikace jako jazyk, stejně jako kritické debaty o fotožurnalismu. Kromě toho, kurzy na fotografické techniky, designu, editaci obrazu a obraz výzkumu, pokročilé úrovni fotožurnalistika / dokumentární projekt kurzů, stejně jako moderní narativní psaní pro novináře poskytovat nástroje pro další snaze o kariéře v oboru. Magisterský seminář, kde se současná práce ve vývoji, přivést vše dohromady v fórum pro diskusi o otázkách vztahujících se k profesi, a pro vzdělávací zkušenosti a tvůrčí práci.... [-]


Videos

A spicy experience with international flavour

A very special student story...

What's best about Mid Sweden University?

Contact

Mittuniversitetet - Campus Östersund

Adresa, 1. řádek Östersund 831 25, Sweden
Website http://www.miun.se/
Telefonní číslo +46(0)10-142 8000

Mittuniversitetet - Campus Sundsvall

Adresa, 1. řádek Holmgatan 10
Sundsvall 85170, Sweden
Website http://www.miun.se/
Telefonní číslo +46(0)10-142 8000