Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Úvod

Read the Official Description

ŠÁLEK

Matematika a počítačové vědy programy na Univerzitě Karlově

Co nabízíme?

Kvalitní cenově dostupné magisterských studijních programů tříleté bakalářské a dvouleté vyučován v anglickém jazyce, v jednom z nejstarších a nejuznávanějších univerzit v Evropě, v jednom z nejkrásnějších měst na světě, hlavní město moderní a technologicky vyspělé země , Tyto programy byly nabízeny českým studentům pro let s velkým úspěchem. Nyní jsou otevřeny pro mezinárodní studenty, taky.

Koho hledáme?

Motivované, pilní a nadaní mladí lidé z celého světa, kteří se odváží myslet a mají zájem v oboru počítačových věd a matematiky.

Osnovy

Bakalářský studijní program v informatice

Bachelor of General informatiky studijního programu je určen pro studenty, kteří se chtějí naučit trvalé základy informatiky a získání odborné způsobilosti v jejích metod a přístupů. Zdravě postaven teoretický základ je neocenitelný pro práci s aplikací a vývoje softwaru, a je nutné pro další studium a výzkum v informatice. Bakalářský studijní program obvykle trvá tři roky a končí státní závěrečnou zkouškou, po úspěšném dokončení, které student získá titul bakalář. Titul získaný je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a je mezinárodně uznáván. Vyučovacím jazykem je angličtina.

Magisterských studijních programech

V programech našeho studia, studenti jsou uvedeny široký přehled o svém oboru, pomáhá jim samostatně myslet, rozlišovat mezi důležitými a okrajových problémů a rychle se přizpůsobit k novým technologiím. Důraz je kladen na pochopení základních principů, jak a proč věci fungují, a na uplatňování těchto zásad v rámci moderních technologií. Silný teoretický základ magisterského studijního programu dává našim absolventům konkurenční výhodu v dynamicky se rozvíjejícím světě, kde se dnešní technologie jsou často zastaralé zítra.

Studie obvykle trvá dva roky a ukončuje státní závěrečnou zkouškou a obhajobou diplomové práce. Po úspěšném absolvování se student získal titul Master of Science.

ŠÁLEK

Vstupné

Bakalářské Vstupní požadavky

Chcete-li požádat o bakalářském programu Informatika v anglickém jazyce musíte

  • držet nebo být v práci na maturitou (diplom) nebo jeho ekvivalent; v případech vyžadovaných zákonem, certifikace rovnocennosti vzdělání musí doprovázet žádosti;
  • splňují požadavky uvažování, a
  • poskytnout dostatečný důkaz o znalosti anglického jazyka.

Magisterský Vstupní požadavky

Chcete-li požádat o magisterském studijním programu v anglickém jazyce musíte

  • držet nebo bude pracovat na bakalářském nebo magisterském diplomu a ověřenou kopii; v případech vyžadovaných zákonem, osvědčení o rovnocennosti vzdělání musí doprovázet žádosti,
  • mít dostatečné akademické zázemí v příslušných oblastech (viz níže); To lze prokázat složením odborné přijímací zkoušky v červnu 2015 v Praze, která je organizována na Fakultě matematiky a fyziky, nebo tím, že zápisy (akademické záznamy) z předchozího vzdělání (nejlépe v doprovodu učebními osnovami absolvovaných předmětů); slibné studenti, kteří nemají toto pozadí může být přijat s tím, že se dokončit chybějící bakalářské studium,
  • mít dostatečnou znalost anglického jazyka; To lze prokázat tím, že výsledky v jednom ze standardizovaných testů anglických, že rozpoznávají (viz níže).

Ty jsou také vítáni, aby doprovázet vaši aplikaci

  • prohlášení o účelu, ve které popsal své důvody pro použití navrhovaného programu a Vaše studium a případně i zájmy výzkumu a budoucí profesní plány,
  • doporučující dopisy jako poslední, jak je to možné z profesorů a zaměstnavatelů, kteří mohou komentovat vaše nedávné profesionální úspěchy a své způsobilosti k výkonu magisterský titul v matematice nebo informatice.

K dispozici jsou dvě výběrová kola každý rok: zimní kolo s lhůtou pro podání nabídek 29.února 2016A jarní kolo s Uzávěrka 31.května 2016. Přezkum komise vybere ty nejlepší uchazeče v každém kole. Cílem přijímacího řízení je přezkoumání vybrat z bazénu žadatelů těch jedinců, kteří nejlépe vidět schopnosti a píli očekávané Univerzity Karlovy studentů.

Poplatek za podání žádosti o bakalářské a magisterské studijní programy


Všechny žadatele: 20 EUR (kolem $ 22) na jednu žádost; prosím věnujte to prostřednictvím kreditní karty, postupujte podle pokynů uvedených v on-line aplikace.

Poplatky za studium na bakalářské a magisterské studijní programy


140 000 Kč (5000 EUR); Studenti z EU mají nárok na 40 procent slevu Průměrné životní náklady v rozmezí od 400-600 EUR kolem $ 440 až $ 660) za měsíc, včetně ubytování, stravování, veřejné dopravy, a volnočasových aktivit.

ŠÁLEK
This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Testimonials

Contact
Adresa destinace
Charles University
Faculty of Mathematics and Physics
Ke Karlovu 3
Prague 2

Prague, 121 16 CZ