University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Úvod

Read the Official Description

Seznamte se s dynamický a mladistvý prostředí Univerzita Hradec Králové - Instituce založená v roce 1959, který nese svůj současný název od roku 2000. V současné době Alma Mater téměř 9000 studentů, Univerzita Hradec Králové nabízí kvalitní vysokoškolské vzdělání ve velkém rozsahu oborů, které zahrnují Sociálních a humanitních věd, pedagogických věd, přírodních věd a informačních technologií studie.

Žadatelé si mohou vybrat z desítek studijních programů, které pokrývají téměř sto studijních oborů. Velký počet žádostí podaných na univerzitě každý rok ukazuje na vysokou poptávku po studiu na univerzitě, a potvrzuje své dobré jméno.

zx

ABSOLVENTI

Univerzita Hradec Králové připravuje kvalifikované odborníky, že uspět na místním trhu práce, stejně jako v zahraničí. V roce 2010, univerzita získala Diploma Supplement Label, certifikát vydaný Evropskou komisí potvrzuje, že univerzita splňuje všechny standardy evropských institucí terciárního vzdělávání. Tento dokument je dána automaticky všem absolventům, a to zaručuje celosvětové uznání diplomu z Univerzity Hradec Králové.

Naše univerzita

The Univerzita Hradec Králové je živé instituce, a jeho neustálý vývoj se odráží jak v akademických a stavební činnosti: nové fakult a ústavů jsou stanoveny nové studijní programy jsou akreditovány, a, v neposlední řadě, výstavba Univerzitního kampusu v nepolevující probíhá , Univerzitní kampus "Na Soutoku", "Na Soutoku", se nachází pohodlně v centru města, v docházkové vzdálenosti od ostatních univerzitních budov, Vzdělávací a vědecké knihovny a starého města s mnoha útulných restaurací a barů. Kromě učeben a přednáškových sálů vybavených nejmodernější technikou, areál zahrnuje univerzitní knihovna a Gaudeamus nakladatelství učebnicí obchod a uměleckou galerii. Návštěvníci kampus sejdou nadšené mladé lidi, české a zahraniční studenty, stejně jako členové akademických pracovníků.

Univerzita Hradec Králové se skládá z následujících částí: Pedagogická fakulta, Fakulta informatiky a managementu, Filozofická fakulta, Přírodovědecká fakulta, Ústav sociální práce.

budova univerzity

Filosofické fakultě

The Filozofická fakulta nabízí BA, MA a PhD studijní programy v českém jazyce na plný úvazek a v několika studijních oborů, na částečný úvazek formou studia. Poskytuje vzdělávání v oblasti historie, archeologie, archivnictví, politologie (se specializací v oblastech Afriky a Latinské Ameriky v mA a doktorských studijních programů), sociologie, filozofie a několika interdisciplinárních oborů (se zaměřením na informatiku a multimédia v archivnictví a archeologie).

Studenti fakulty mohou přinést z kontaktů se zahraničními univerzitami a strávit segment svého studia v zahraničí na některé z partnerských institucí po celém světě. Filozofická fakulta zajišťuje výuku historie a společenských věd pro studenty výuky studijních programů na Pedagogické fakultě. Absolventi fakulty získávají prvotřídní znalosti v humanitních a sociálních věd, a najít širokou škálu pracovních příležitostí ve veřejných institucích, nevládních organizací, obchodních agentur, médií, nebo v oblasti výzkumu a vývoje.

Studijní programy pro zahraniční studenty

Filosofické fakultě nabízí také full-time MA a doktorských studijních programů v angličtině, tedy MA studijní program středoevropských studií a dvě PhD studijní programy latinskoamerických studií a afrických studií. Kromě těchto studijních programů nabízí přípravný kurz českého jazyka a specializované univerzitní školení pro mezinárodní studenty.

Užijte si Českou republiku! Česká republika se má výhodnou polohu ve středu Evropy, takže je velmi snadné se dostat sem odkudkoliv. Bez ohledu na to, jaký druh dopravy si vyberete, budete pravděpodobně dorazí v Praze jako první. Hradec Králové leží jen asi 100 kilometrů na východ, tak jak se do tohoto města od hlavního města (letiště, vlakové nebo autobusové nádraží) nikdy trvá déle než dvě hodiny.

fg

Proč studovat na území České republiky?

1.. Vzhledem k tomu, že nabízí bezplatné vzdělání na veřejných vysokých školách! Vzdělávání v České republice má značnou výhodu - to může být zdarma, pro ty, kteří chtějí získat diplom z univerzity v češtině, tedy pro ty, kteří studovat v českém jazyce.

  1. Vzhledem k vysoké kvalitě vzdělávání Dnes diplomů z českých vysokých škol jsou vysoce hodnocené ve světě, spolu s angličtinou a Američanem, a jsou uznávány ve všech zemích Evropského společenství.

  2. Vzhledem k možnosti cestovat v celé Evropské unii Česká republika je plnohodnotným členem EU av roce 2007 se připojil k schengenskému prostoru, což umožňuje studentům pohybovat bez víza do všech zemí Schengenské dohody.

  3. Vzhledem k vyhlídky na úspěšnou kariéru v evropské společnosti Zahraniční studenti po absolvování mohou získat práci na veřejnosti, stejně jako v soukromých institucí a firem, stejně tak jako čeští občané.

  4. Vzhledem k vysoké kvalitě evropského života a nízké ceny Vzhledem ke své politické a ekonomické otevřenosti, dnes Česká republika je jednou z nejrozvinutějších zemích střední Evropy. Životní úroveň je srovnatelná se západní Evropou, ale ceny potravin, bydlení a zboží jsou mnohem nižší.

6.. Rychlá adaptace našich studentů v prostředí české V současné době je Česká republika je multikulturní a otevřenou zemi, kde většina obyvatel hovoří přinejmenším anglicky.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr Ve Středoevropských Studií

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Česká republika Hradec Králové

MA Program je určen pro studenty, kteří získali bakalářský titul. Studium je koncipováno jako multidisciplinární přehled humanitních a společenských věd, v nichž Central Europe se vyznačuje v širším kontextu. [+]

Filozofická fakulta z Univerzita Hradec Králové nabízí magisterský titul, které mohou být vykonávány v prezenční formě studia. Program MA je určen pro studenty, kteří získali bakalářský titul. Studium je koncipováno jako multidisciplinární přehled humanitních a společenských věd, v nichž Central Europe se vyznačuje v širším kontextu. Studijní obsah - Interdisciplinární studium v ​​rozsahu humanitních a sociálních věd. - Střední Evropa je chápán a studoval v širším, zejména historicko-politické a socio-ekonomickém kontextu. - Kurzy českého, polského a německého jazyka jsou nabízeny jako součást studia. - Absolvent studijního oboru středoevropských studií získají detailní znalosti středoevropských reálií, a to zejména v oblasti moderní historie, politiky, kultury, společnosti a ekonomiky střední Evropy. - Absolventi budou mít k dispozici schopnosti analyzovat současné sociální, ekonomické a politické události v této oblasti, stejně jako v jednotlivých zemích střední Evropy. Jak se přihlásit vyplněním formuláře žádosti s přílohami. Povinné přílohy jsou: - Bakalářský diplom - V případě, že žadatel nesplnil bakalářského studia před datem žádosti, on / ona musí předložit potvrzení o studiu. Osvědčení musí být předložena do 30. června a - Osobní prohlášení - Vysvětluje, proč chce žadatel studovat pole středoevropských studií na Filozofické fakultě UHK; - Návrh disertační projektu (Zejména téma disertační práce, vymezení obsahu, teoretického rámce, cíle, metody zpracování a seznam související literatury na dané téma) (téma může být revidována po zahájení studií ve spolupráci s disertace, nebo případně Nová definice, pokud není v souladu se studijním zaměřením); - Potvrzení o jazykové způsobilosti ke studiu v anglickém jazyce (Např univerzitní zkoušky, mezinárodně platný certifikát). [-]

Videos

Video Philosophical Faculty

Contact
Adresa destinace
Rokitanského 62
Hradec Králové, 50003 CZ