University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Úvod

Read the Official Description

Seznamte se s dynamický a mladistvý prostředí Univerzita Hradec Králové - Instituce založená v roce 1959, který nese svůj současný název od roku 2000. V současné době Alma Mater téměř 9000 studentů, Univerzita Hradec Králové nabízí kvalitní vysokoškolské vzdělání ve velkém rozsahu oborů, které zahrnují Sociálních a humanitních věd, pedagogických věd, přírodních věd a informačních technologií studie.

Žadatelé si mohou vybrat z desítek studijních programů, které pokrývají téměř sto studijních oborů.

Velký počet žádostí podaných na univerzitě každý rok ukazuje na vysokou poptávku po studiu na univerzitě, a potvrzuje své dobré jméno.

absolventi

absolventi

Univerzita Hradec Králové připravuje kvalifikované odborníky, že uspět na místním trhu práce, stejně jako v zahraničí. V roce 2010, univerzita získala Diploma Supplement Label, certifikát vydaný Evropskou komisí potvrzuje, že univerzita splňuje všechny standardy evropských institucí terciárního vzdělávání. Tento dokument je dána automaticky všem absolventům, a to zaručuje celosvětové uznání diplomu z Univerzity Hradec Králové.

budova univerzity

Naše univerzita

Univerzita Hradec Králové je živé instituce, a jeho neustálý vývoj se odráží jak v akademických a stavební činnosti: nové fakult a ústavů jsou stanoveny nové studijní programy jsou akreditovány, a, v neposlední řadě, výstavba Univerzitního kampusu v nepolevující probíhá , Univerzitní kampus "Na Soutoku", "Na Soutoku", se nachází pohodlně v centru města, v docházkové vzdálenosti od ostatních univerzitních budov, Vzdělávací a vědecké knihovny a starého města s mnoha útulných restaurací a barů. Kromě učeben a přednáškových sálů vybavených nejmodernější technikou, areál zahrnuje univerzitní knihovna a Gaudeamus nakladatelství učebnicí obchod a uměleckou galerii. Návštěvníci kampus sejdou nadšené mladé lidi, české a zahraniční studenty, stejně jako členové akademických pracovníků.

Univerzita Hradec Králové se skládá z následujících částí: Pedagogická fakulta, Fakulta informatiky a managementu, Filozofická fakulta, Přírodovědecká fakulta, Ústav sociální práce.

Filozofická fakulta

Filozofická fakulta nabízí BA, MA a PhD studijní programy v českém jazyce na plný úvazek a v několika studijních oborů, na částečný úvazek formou studia. Poskytuje vzdělávání v oblasti historie, archeologie, archivnictví, politologie (se specializací v oblastech Afriky a Latinské Ameriky v mA a doktorských studijních programů), sociologie, filozofie a několika interdisciplinárních oborů (se zaměřením na informatiku a multimédia v archivnictví a archeologie).

Studenti fakulty mohou přinést z kontaktů se zahraničními univerzitami a strávit segment svého studia v zahraničí na některé z partnerských institucí po celém světě. Filozofická fakulta zajišťuje výuku historie a společenských věd pro studenty výuky studijních programů na Pedagogické fakultě. Absolventi fakulty získávají prvotřídní znalosti v humanitních a sociálních věd, a najít širokou škálu pracovních příležitostí ve veřejných institucích, nevládních organizací, obchodních agentur, médií, nebo v oblasti výzkumu a vývoje.

Studijní programy pro zahraniční studenty

Filozofická fakulta Nabízí také plný úvazek MA a doktorských studijních programů v angličtině, tedy magisterský studijní program Central European Studies a dva doktorské studijní programy Latinskoamerická studia a afrických studií.

This school offers programs in:
  • English

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr Ve Středoevropských Studií

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Česká republika Hradec Králové

MA Program je určen pro studenty, kteří získali bakalářský titul. Studium je koncipováno jako multidisciplinární přehled humanitních a společenských věd, v nichž Central Europe se vyznačuje v širším kontextu. [+]

Filozofická fakulta z Univerzita Hradec Králové nabízí magisterský titul, které mohou být vykonávány v prezenční formě studia. Program MA je určen pro studenty, kteří získali bakalářský titul. Studium je koncipováno jako multidisciplinární přehled humanitních a společenských věd, v nichž Central Europe se vyznačuje v širším kontextu. Studijní obsah - Interdisciplinární studium v ​​rozsahu humanitních a sociálních věd. - Střední Evropa je chápán a studoval v širším, zejména historicko-politické a socio-ekonomickém kontextu. - Kurzy českého, polského a německého jazyka jsou nabízeny jako součást studia. - Absolvent studijního oboru středoevropských studií získají detailní znalosti středoevropských reálií, a to zejména v oblasti moderní historie, politiky, kultury, společnosti a ekonomiky střední Evropy. - Absolventi budou mít k dispozici schopnosti analyzovat současné sociální, ekonomické a politické události v této oblasti, stejně jako v jednotlivých zemích střední Evropy. Jak se přihlásit vyplněním formuláře žádosti s přílohami. Povinné přílohy jsou: - Bakalářský diplom - V případě, že žadatel nesplnil bakalářského studia před datem žádosti, on / ona musí předložit potvrzení o studiu. Osvědčení musí být předložena do 30. června a - Osobní prohlášení - Vysvětluje, proč chce žadatel studovat pole středoevropských studií na Filozofické fakultě UHK; - Návrh disertační projektu (Zejména téma disertační práce, vymezení obsahu, teoretického rámce, cíle, metody zpracování a seznam související literatury na dané téma) (téma může být revidována po zahájení studií ve spolupráci s disertace, nebo případně Nová definice, pokud není v souladu se studijním zaměřením); - Potvrzení o jazykové způsobilosti ke studiu v anglickém jazyce (Např univerzitní zkoušky, mezinárodně platný certifikát). [-]

Videos

Video Philosophical Faculty

Contact
Adresa destinace
Rokitanského 62
Hradec Králové, 50003 CZ