Czech College

Úvod

Read the Official Description

Proč nás

Česká škola v Praze je soukromá řízení škola zaměřená na výuku podnikání v angličtině. Máme různé programy zaměřené na podnikání, mezinárodního managementu, financí, marketingu, podnikání a řízení provozu.

Moderní přístup

Britská obchodní Školy jsou vždy známý pro své inovativní učební plán, případových studií, skupinové cvičení a prezentací. My v České vysoké školy přijaly tyto moderní metody podnikového vzdělávání.

Globální ostření

Česká vysoká škola se nachází na Střední Evropa má velký důraz na vzdělávání studentům, aby se stal globální občany. My pěstovat studentů v cestě, si myslí, že globálně při práci v kterékoli části světa.

Podnikatelská etika a trvalost

Naším úkolem je vytvořit etické a odpovědné vedoucí podniku pro zítřejší svět, kteří jsou schopni řešit globální výzvy.

Zaměstnatelnost

Podpora studentů v zajištění jejich budoucí kariéru tím, že jim s praktickou a moderní obchodní znalosti.

Individuální Přístup

V České vysoké školy každý z nich je věnována rovný a zvláštní péči, aby jim pomohla zajistit cíle stát budoucí obchodní vůdce.

Akademici

Z unikátní úvodní kurz v bakalářském diplom vedoucí k BBA na pokročilé kurzu postgraduální diplom vedoucí k programu MBA, zkušenosti na české vysoké škole je veskrze mezinárodní, a je zaměřena na rozvoj globálního vědomí. Tento přístup k obchodní vzdělání nás jeden z nejvíce inovativních institut, který učí podnikání v angličtině v Praze, Česká republika dělá.

Prague Campus

Hlavní kampus Česká republika se nachází na Žižkově v Praze. Kampus domy okolní infrastruktura, moderní učebny, studentské a personálu zařízení.

Praha je hlavní a největší město České republiky. Je to čtrnáctý-největší město v Evropské unii. To je také historická metropole Čech. Nachází se na severozápadě země, na řece Vltavě, město je domovem asi 1,3 milionu lidí, zatímco jeho větší zóně se odhaduje, že má populaci téměř 2 miliony. Město má mírné oceánské podnebí, s teplými léty a chladné zimy.

Praha je politickým, kulturním a ekonomickým centrem střední Evropy s voskování a slábne bohatství během jeho 1100 let existence. Společnost byla založena v průběhu románského a rozkvětu gotické a renesanční éry, byla Praha nejenom hlavním městem českého státu, ale také sídlem dvou římských císařů Svaté, a tím i hlavním městem Svaté říše římské. To bylo důležité město habsburské monarchie a jeho Rakousko-Uherska a po první světové válce jsem se stal hlavním městem Československa. Město hrál hlavní role v protestantské reformace, třicetileté války ", a v dějinách 20. století, během obou světových válek a poválečné komunistické éry.

Praha je domovem mnoha slavných kulturních zajímavostí, z nichž mnohé přežily násilí a ničení 20. století v Evropě. Hlavní zajímavosti patří Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, židovskou čtvrť, do kopce Lennon Walland Petřín. Od roku 1992, má rozsáhlé historické centrum Prahy bylo zahrnuto do seznamu UNESCO světového dědictví UNESCO. Praha je hlavním městem České republiky, který používal, aby se připojil se Slovenskem, dokud se dvěma oddělenými do zřetelných suverénních států.

Město se může pochlubit více než deset velkých muzeí, spolu s četnými divadla, galerie, kina, a dalších historických exponátů. Moderní systém veřejné dopravy spojuje město. Také, to je doma k široké škále veřejných a soukromých škol, includingCharles univerzity. Praha je klasifikován jako Alpha- globální město podle GaWC studií, srovnatelný do Berlína, Říma andHouston. Jeho bohatá historie dělá to populární turistickou destinací, a město získá více než 4,4 milionu zahraničních návštěvníků ročně, od roku 2011. V roce 2011, v Praze byl šestý-nejvíce-navštívil město v Evropě.

UAE CAMPUS

První Mezinárodní Pobočka Campus české vysoké školy se nachází ve Spojených arabských emirátech. V posledních letech SAE získala mezinárodní uznání jako vzdělávací rozbočovač zvažují náklady na studie, vyhlídek v zaměstnání, a umístění. Model UAE byl použit jako úspěšný příběh; s klíčovou konkurenční výhody, včetně nákladů na bydlení nižší než u jiných zemí, jako je USA, Evropě, Austrálii a Kanadě, a je umístěn v bližší blízkosti mnoha domovských zemích než v jiných vzdělávacích cílů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mistři V Digitální Komunikace

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Česká republika Praha Spojené arabské emiráty Sharjah + 2 více

Tento kurz je pokračováním bakalářské Multimedia - digitální komunikace. Ti, kteří se přímo připojit k hlavnímu programu bude mít restrukturalizované Osnova ... [+]

Tento kurz je pokračováním bakalářské Multimedia - digitální komunikace. Ti, kteří se přímo připojí do hlavního programu bude mít restrukturalizované Osnova. První rok Semestr I Zpráva o ukončení stáže Porota - semestr 1 stáže v zahraničí Semestr II Časté Jádro Marketing 1: Marketing & Product Launch Marketing & průzkum trhu Consumer Marketing & Sociologie Konkurenční marketing Marketingová strategie a produktů Digitální marketingová strategie Sociální média marketing Výzva k zahájení zadávacího strategie Právní Communication Company 9: Marketing a komunikace Od narození nápadů početím Vztah inzerent Marketingová strategie Komunikační strategie Psaní a úpravy Communication Company 10: Strategie a cíle Cíle, strategie a výzkum Zpracování obrazu a televizní Komunikační plán Strategie contentBAP - Projekt nabízení Porota - Tender - Semestr 2 JAZYK English Sportovní (12 volitelně) Asociativní humanitární činnost Obchodní jednání Účast na životě školy International Week Druhý rok Semestr I Společné Vedení Jádro 1: Management & Creative Company Inovační management Project Management a marketing Mining & dat Vizualizace dat Management & Strategie Management Team Nástroje Řízení a vývoj podnikatelského plánu lidských zdrojů Vyjednávání Komunikace společnosti 11 Management / Finance Podnikatelský plán a brainstorming Finanční komunikace a digitální komunikace Team koučování a inovace Inženýrské a kulturní komunikace Semestr II Communication Company 12 Commercial Engineering Inženýrské a Komerční Lidské zdroje strategie a komunikace Obsah strategie Mezinárodní komunikace BAP - Podnikatelský plán projektu - semestr 1 Zkoumání výbor - Podnikatelský plán - semestr 1 Angličtina - semestr 1 Sportovní (12 volitelně) Asociační činnost / Humanitární - semestr 1 Účast na životě školy Obchodní jednání International Week Zpráva o ukončení stáže Jury Certifikace stáže v zahraničí Přistoupení Jobs [-]

Mistři V Digitální Komunikace

Campus forma Denní studium October 2016 Česká republika Praha

Program Masters v multimediální digitální komunikace kombinuje jak technické, IT a tvůrčí schopnosti, tato studie oblast škrty napříč tradičních disciplín, což vám umožní vytvořit balíček doplňkových dovedností, které rozšiřují základní studium v ​​oblasti IT do návrhu a vývoje interaktivních médií. Naučte se, jak navrhnout a autor multimediální informace, vytvářet elektronické dokumenty, design a manipulovat s databází a informačních systémů, a rozvíjet in-demand schopnosti projektového řízení interaktivních médií. [+]

Česká vysoká škola zahájila School of Technology z tohoto akademického roku v souvislosti pólu Universitaire Leonard de Vinci, Francie. Naše fakulta se skládá z vysoce kvalifikovaných a zkušených učitelů a nabízíme rozsáhlý program s osnov na míru tak, aby vyhovovaly požadavkům vzkvétající internetového průmyslu. Program Masters v multimediální digitální komunikace kombinuje jak technické, IT a tvůrčí schopnosti, tato studie oblast škrty napříč tradičních disciplín, což vám umožní vytvořit balíček doplňkových dovedností, které rozšiřují základní studium v ​​oblasti IT do návrhu a vývoje interaktivních médií. Naučte se, jak navrhnout a autor multimediální informace, vytvářet elektronické dokumenty, design a manipulovat s databází a informačních systémů, a rozvíjet in-demand schopnosti projektového řízení interaktivních médií. Magisterské programy v obrysu multimediální digitální komunikace předmětu Multimediální nástroje Digitální komunikace a vizuální komunikace Počítačová grafika a SFX & Video Games Web a e-Business Digitální komunikace a vizuální komunikace Počítačová grafika a SFX & Video Games Časté Web Jádro: Koncepce / Výroba Vývoj, CMS a rámy Základy projektového řízení Nástroje pro řízení projektů Řízení kvality a kultura Project Sociální Web a Acquisition Mobile Development Podle studie, kterou Direct Marketing Association, digitální komunikační průmysl je v hodnotě 122 miliardy $! Podle eMarketer, reklama přes mobilní telefony a tablety se zvýšil o 180 procent v loňském roce. Tento trh se odhaduje na dotek 7,2 mld $. To znamená, že poptávka po profesionály odborníkům v digitální komunikace a marketingu je otok. [-]

Mistři V Rozvoji Webových Aplikací A E-business

Campus forma Denní studium October 2016 Česká republika Praha

<strong>mistři v vývoj webových aplikací a e-business</strong> kombinuje jak technické, IT a tvůrčí schopnosti, tato studie oblast škrty napříč tradičních disciplín, což vám umožní vytvořit balíček doplňkových dovedností, které rozšiřují základní studium v ​​oblasti IT do návrhu a vývoje interaktivních médií. Naučte se, jak navrhnout a autor multimediální informace, vytvářet elektronické dokumenty, design a manipulovat s databází a informačních systémů, a rozvíjet in-demand schopnosti projektového řízení interaktivních médií. [+]

Česká vysoká škola zahájila School of Technology z tohoto akademického roku v souvislosti pólu Universitaire Leonard de Vinci, Francie. Naše fakulta se skládá z vysoce kvalifikovaných a zkušených učitelů a nabízíme rozsáhlý program s osnov na míru tak, aby vyhovovaly požadavkům vzkvétající internetového průmyslu. mistři v vývoj webových aplikací a e-business kombinuje jak technické, IT a tvůrčí schopnosti, tato studie oblast škrty napříč tradičních disciplín, což vám umožní vytvořit balíček doplňkových dovedností, které rozšiřují základní studium v ​​oblasti IT do návrhu a vývoje interaktivních médií. Naučte se, jak navrhnout a autor multimediální informace, vytvářet elektronické dokumenty, design a manipulovat s databází a informačních systémů, a rozvíjet in-demand schopnosti projektového řízení interaktivních médií. Masters ve vývoji webu a e-business Přehled kurzu Multimediální nástroje Digitální komunikace a vizuální komunikace Počítačová grafika a SFX & Video Games Web a e-Business Digitální komunikace a vizuální komunikace Počítačová grafika a SFX & Video Games Časté Web Jádro: Koncepce / Výroba Vývoj, CMS a rámy Základy projektového řízení Nástroje pro řízení projektů Řízení kvality a kultura Project Sociální Web a Acquisition Mobile Development Podle studie, kterou Direct Marketing Association, digitální komunikační průmysl je v hodnotě 122 miliardy $! Podle eMarketer, reklama přes mobilní telefony a tablety se zvýšil o 180 procent v loňském roce. Tento trh se odhaduje na dotek 7,2 mld $. To znamená, že poptávka po profesionály odborníkům v digitální komunikace a marketingu je otok. [-]

Mistři V Rozvoji Webových Aplikací A E-business

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Česká republika Praha Spojené arabské emiráty Sharjah + 2 více

Tento kurz je pokračováním bakalářské Multimédia - vývoj webu a e-business. Ti, kteří se přímo připojit k hlavnímu programu bude mít restrukturalizované Osnova ... [+]

Tento kurz je pokračováním bakalářské Multimédia - vývoj webu a e-business. Ti, kteří se přímo připojit k hlavnímu programu bude mít restrukturalizované program. První rok Semestr I Zpráva o ukončení stáže Porota - 1 Semestr stáže v zahraničí Semestr II Časté Jádro Marketing 1: Marketing & Product Launch Marketing & průzkum trhu Consumer Marketing & Sociologie Konkurenční marketing Marketingová strategie a produktů Digitální marketingová strategie Sociální média marketing výzvy k podávání nabídek strategie Právní Web & eBusiness 9: E-marketing Digitální strategie Přehled Trafic a řízení acquisiton Excel programmation Vedení Curstomers Vztah Web & eBusiness 10: Marketingová strategie a technika Cross Media Strategy Digitální Marketingový plán koncepce Hacking Technics Symfony 2: začátečníci technicsBAP - Projekt nabízení Porota - Tender - Semestr 2 Angličtina Sportovní (12 volitelně) Asociativní humanitární činnost Obchodní jednání Účast na životě školy International Week Druhý rok Semestr I Společné Vedení Jádro 1: Management & Creative Company Inovační management Project Management a marketing Mining & dat Vizualizace dat Management & Strategie Management Team Nástroje Řízení a vývoj podnikatelského plánu lidských zdrojů Vyjednávání Web & eBusiness 11: eBusiness Business Development 3 až 5 let vize Bigdata Podnikatelský záměr s aplikací Excel Semestr II Web & eBusiness 12: eBusiness - Správa a finance EBusiness teambuilding seminář finance Lidské zdroje Kvalitní dotazy BAP - Podnikatelský plán projektu - semestr 1 Zkoumání výbor - Podnikatelský plán - semestr 1 Angličtina - semestr 1 Sportovní (12 volitelně) Asociační činnost / Humanitární - semestr 1 Účast na životě školy Obchodní jednání International Week Zpráva o ukončení stáže Jury Certifikace stáže v zahraničí Přistoupení Jobs [-]

Contact
Adresa destinace
Study Partners sro
Sabinova 287/3
Zizkov, Prague 3,
130 00

Prague, CZ
Adresa destinace
UAE Campus
Ground Floor,
India Trade and Exhibition Centre

Sharjah, AE