Duke Kunshan University

Úvod

Read the Official Description

Duke University Kunshan (DKU) je čínsko-americké partnerství Duke University a Wuhan University vytvořit svět-třída svobodná umění a univerzitního výzkumu, které nabízejí širokou škálu studijních programů pro studenty z Číny a po celém světě. Non-zisk, joint-venture instituce, DKU bylo uděleno schválení akreditační podle čínského ministerstva školství v září 2013 a přivítala jeho inaugurační třídu studentů v srpnu 2014.

S cílem čele budoucnost vysokého školství, DKU je ovlivněn a informován čínských a amerických tradic vysokoškolského vzdělávání. Společná vize Duke University a Wuhan University, je, že DKU pomůže řešit měnící se potřeby globálního vysokoškolského vzdělávání. Jejich bohaté dědictví inspiruje DKU sledovat vynikající akademické kvality a integrity a aplikovat ve třídě znalosti ve službě společnosti. DKU dodává akademické programy, jejichž cílem je řešit budoucí potřeby společnosti a to prostřednictvím vzdělávacího programu založeného na liberální tradice umění a závazku k problému založené na učení, které zpochybňuje studenta aplikovat své znalosti při procesu učení.

Jako mezinárodní, intelektuální komunitě, která podporuje rozmanitost, otevřenost a tvůrčí učení, DKU vítá vynikajících studentů a učitelů z celého světa, kteří se podílejí různé perspektivy a zkušenosti na tomto globálním prostředí pro vzdělávání. Inovativní studijní programy univerzity inspirovat studenty, aby zvládnout akademicky rigorózní práce v kurzu, generovat nové nápady a rozvíjet kreativní řešení světových problémů, který je připravuje nejen pro kariéru ve specifických oblastech, ale stát se globálně sofistikované vůdci a občané.

DKU je řízen nezávislou správní radou a funguje pod souborem hlavních zásad, které jsou v souladu s ustanoveními předních světových univerzit. Administrativní operace jsou v péči univerzitního vedení týmu v čele s kancléřem a Executive Vice kancléř. Liu Jingnan, DKU kancléř, je význačný vědec, bývalý prezident Wuhan University a člen Čínské akademie inženýrství. Mary Brown Bullock, Executive Vice kancléř, je dlouholetý odborník na americko-čínských vztahů a bývalý prezident Agnes Scott College v Atlantě, jeden z předních amerických Vysoké školy svobodných umění.

DKU je místo pro učení, žije a roste, v prostředí, které podporuje snahu o poznání uvnitř i mimo třídu. Město Kunshan se nachází v těsné blízkosti obou Šanghaji a Suzhou, dvě z největších a nejrozvinutějších metropolitních oblastí v Číně. Připojeno k jak vysokorychlostní železnice a dálnice, město Kunshan je centrem pro obchodní a high-tech výzkumu a výroby, a to má jednu z nejrychleji rostoucích ekonomik v Číně. Campus Místo 200 akr je v Kchun-šan Yangcheng Lake Science Park a funkce state-of-the-art ve třídě a konferenční prostory, knihovna zdroje, studentů a fakultních bydlení a jídelní prostor a rekreačních zařízení. Konferenční prostory víceúčelové, odpočinkové místnosti, a studijní oblasti umožní studentům pracovat samostatně nebo ve skupinách přezkoumat studijní materiály, plnit úkoly, a podílet se na živé, intelektuálního života školního areálu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Videos

Duke Kunshan University - Overview