Business School, Sun Yat-sen University

Úvod

Read the Official Description

Sun Yat-sen University, kterou založil Dr. Sun Yat-sen v roce 1924, je dobře známý pro svou komplexní atmosféru. Sun Yat-sen University byl pokládaný jako "top univerzity v jižní Číně", skládající se z oborů v svobodných umění, vědy, techniky, medicíny a podnikání, atd To je také jeden z prvních univerzit, které jsou oprávněna udělit doktorské a magisterské studium, a první zřídit mobilní post-doktorské výzkumné stanice.

Sun Yat-sen Business School (SYSBS) byla založena v roce 1985. SYSBS je odhodlaný stavět na naší pověsti jako přední obchodní školy v Číně a Asii s globálním dopadem. To je ohodnoceno jako první ve své třídě business instituce terciárního vzdělávání v Číně, se jeho akademické a profesní programy souhlasně zařadil mezi top 10 v národě. To vydělává pověst vynikající akademické kvality (například 98% míry zaměstnanosti pro naše studenty), internacionalizace (30% z naší fakulty držet doktorátů z předních školám v zámoří; více než 50 kurzy jsou nabízeny v angličtině; asi 70 na plný úvazek, nebo na návštěvě zahraniční studenti každý rok), kvalita našich programů (např MBA program je akreditován AMBA a trvale zařadil mezi první čtyři v národě) a příspěvky do společnosti. SYSBS také vyniká výukových a vzdělávacích zařízení (s celou kampusu kolem dvou milionu metrů čtverečních), velký dopad a multi-disciplinární výzkum (např existuje 20 výzkumných center ve škole) a silná podpora a zapojení našich absolventů a nadačních základy.

  • SYSBS obdržel oficiální osvědčení o akreditaci AMBA dne 23. února 2010, zahrnující všechny jeho MBA programů.
  • SYSBS obdržel oficiální osvědčení o akreditaci EQUIS dne 14. června 2011, zahrnující všechny jeho MBA programů.
  • Žebříček World Entrepreneur: Čína je top 3 pro "nejvlivnější MBA program" pro rok 2012.
  • EMBA dosahuje 11. V roce 2012 FT
  • Mistr V řízení zařadil 58. výrazem "Financial Times" v roce 2012
  • SYSBS obdržel oficiální osvědčení o akreditaci AACSB dne 17. července 2013, stávat se první obchodní škola v jižní Číně a druhá celostátní, že jsme získali všechny tři prominentní mezinárodní certifikaci AACSB, EQUIS a AMBA
This school offers programs in:
  • English

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact
Adresa destinace
Business School
Sun Yat-sen University

Guangzhou, 510275 CN