Beijing Technology and Business University

Úvod

Read the Official Description

Byla založena v roce 1950, Peking Technology and Business University (BTBU) je klíčovým univerzitní běh Pekingu Městské vlády. Univerzita se rychle vyvíjí a stal se jedním z předních univerzit v Pekingu, a to přitahuje studenty z celého světa.

K dispozici je 10 škol a 1 oddělení v BTBU teď, že poskytnutí 2 doktorský program, 32 magisterských programů, a 48 programy vysokoškoláka.

V roce 2013, tam je celkem 1365 zaměstnanců a členy fakulty v BTBU, a 837 z nich jsou na plný úvazek fakulty, mezi nimi, tam jsou 136 profesorů, docentů a 349 lektorů.
Výzkum je jedním z klíčových povinností BTBU fakulty. V posledních pěti letech, profesoři z různých oborů dokončili 118 projektů financovaných Národní přírodní Science Foundation Číny a National Social Science Foundation Číny, 29 projektů národní úrovni financované ministerstvem vědy a technologie v Číně, a téměř 629 provinční a výzkumné projekty úrovni ministrů. Počet cen udělených ukazuje rychlý rozvoj síly ve výzkumu v posledních pěti letech a ukazuje průběh BTBU, který je nyní jedním z nejlepších univerzit v Číně v souvisejících oborech.

BTBU akcie velmi dobré vztahy a spolupráce s více než 73 předních univerzitách v zemích a regionech, jako je Austrálie, Brazílie, Kanada, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Japonsko, Nizozemsko, Nový Zéland, Rusko, Singapur, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko, Velká Británie, Spojené státy, atd. BTBU bude důsledně věnovaná spolupráce se svými mezinárodními partnerských univerzitách, a univerzita vítá různé formy spolupráce.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Potravinářské Vědy A Chemického Inženýrství

Campus forma Denní studium 3 let September 2016 Čína Peking

Specialitou potravinářské vědy a techniky ve škole potravinářské a chemické inženýrství Beijing Technology and Business University (BTBU) byla založena v roce 1984, kdy byl nazýván univerzity [+]

Master of Food Science a chemického inženýrství

Specialitou potravinářské vědy a techniky ve škole potravinářské a chemické inženýrství Beijing Technology and Business University (BTBU) byla založena v roce 1984, kdy byla na univerzitě s názvem Peking ústav lehkého průmyslu. Dárek pro potravinářské vědy mistra byl udělen v roce 2005, av současné době je v Pekingu klíčový stavební disciplína. Potraviny vědy a inženýrství byl oceněn jako v Pekingu charakteristické téma v roce 2008 a schválené jako národní charakteristiky Specializujeme stavební bod ministerstvem školství a Ministerstvo financí v roce 2009.

Absolvoval student potravinářské vědy a techniky by měl mít solidní teoretický základ a odborné znalosti potravinářské vědy. Měly by mít také schopnost samostatně provedla vědecký výzkum nebo provozovat specializované inženýrské práce.Hlavní směry výzkumu tohoto projektu jsou následující: ... [-]