Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko - Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko hledejte zde!

Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko - Zde naleznete magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko

Umění

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Ti, kteří chtějí zapojit ve výtvarném umění, ve studiu literatury a filozofie, nebo zkusit jinou tvůrčí rolí jako navrhování módy nebo kulinářské umění, bude s největší pravděpodobností najít program jejich zájmu v kategorii Arts.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Severní Porýní-Vestfálsko je největším státem v Německu. To je také domov pro čtyři z největších měst v Německu. Stát má více než 17 milionů lidí. Spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko je domovem 14 univerzit a více než 50 vysokých škol.

Magisterské studium Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko - Veškeré informace o magisterském studiu Umění v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Severní Porýní-Vestfálsko zde!

Čtěte více

Magistr Architektury A životního Prostředí

Wismar University of Applied Sciences
Online & Campus forma Kombinované 4 semestry October 2016 Německo Wismar

Cílem meziuniverzitní magisterském studijním programu architektura a životní prostředí, je poskytnout složitosti a technické znalosti potřebné pro "ekologické stavby ". [+]

Mistr architektury a životního prostředí

Dálkové studium programu Master architektury a životního prostředí nabídne Hochschule Wismar, Univerzita aplikovaných věd: Technologie, Business and Design, stejně jako program je akreditován ASIIN.

Cílem meziuniverzitní magisterském studijním programu architektura a životní prostředí, je poskytnout složitosti a technické znalosti potřebné pro "ekologické stavby ". Aby bylo možné efektivně plnit současné požadavky pro síťové plánování, řízení a interdisciplinární tým orientované přístupy k učení, jsou samozřejmě moduly spolu s kolektivní projekty.

 ... [-]