Magisterské studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty - Zde naleznete magisterské studium

Počítačové vědy

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Studenti magisterského oboru počítačových věd lze očekávat důkladné vzdělání se zaměřením na software a výpočetní teorie a jejich aplikace v nesčetných oblastech. Absolventi budou mít silné matematické a počítačové dovednosti poskytovat řešení současných problémů.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Magisterské studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty. Veškeré informace o magisterském studiu Počítačové vědy v Spojené arabské emiráty. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Mistři V Rozvoji Webových Aplikací A E-business

Czech College
Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Spojené arabské emiráty Sharjah

Tento kurz je pokračováním bakalářské Multimédia - vývoj webu a e-business. Ti, kteří se přímo připojit k hlavnímu programu bude mít restrukturalizované Osnova ... [+]

Magisterske studium Počítačové vědy Spojené arabské emiráty. Tento kurz je pokračováním bakalářské Multimédia - vývoj webu a e-business. Ti, kteří se přímo připojit k hlavnímu programu bude mít restrukturalizované program. První rok Semestr I Zpráva o ukončení stáže Porota - 1 Semestr stáže v zahraničí Semestr II Časté Jádro Marketing 1: Marketing & Product Launch Marketing & průzkum trhu Consumer Marketing & Sociologie Konkurenční marketing Marketingová strategie a produktů Digitální marketingová strategie Sociální média marketing výzvy k podávání nabídek strategie Právní Web & eBusiness 9: E-marketing Digitální strategie Přehled Trafic a řízení acquisiton Excel programmation Vedení Curstomers Vztah Web & eBusiness 10: Marketingová strategie a technika Cross Media Strategy Digitální Marketingový plán koncepce Hacking Technics Symfony 2: začátečníci technicsBAP - Projekt nabízení Porota - Tender - Semestr 2 Angličtina Sportovní (12 volitelně) Asociativní humanitární činnost Obchodní jednání Účast na životě školy International Week Druhý rok Semestr I Společné Vedení Jádro 1: Management & Creative Company Inovační management Project Management a marketing Mining & dat Vizualizace dat Management & Strategie Management Team Nástroje Řízení a vývoj podnikatelského plánu lidských zdrojů Vyjednávání Web & eBusiness 11: eBusiness Business Development 3 až 5 let vize Bigdata Podnikatelský záměr s aplikací Excel Semestr II Web & eBusiness 12: eBusiness - Správa a finance EBusiness teambuilding seminář finance Lidské zdroje Kvalitní dotazy BAP - Podnikatelský plán projektu - semestr 1 Zkoumání výbor - Podnikatelský plán - semestr 1 Angličtina - semestr 1 Sportovní (12 volitelně) Asociační činnost / Humanitární - semestr 1 Účast na životě školy Obchodní jednání International Week Zpráva o ukončení stáže Jury Certifikace stáže v zahraničí Přistoupení Jobs [-]