Magisterské studium Účetnictví v Jižní Amerika - Magisterské studium Účetnictví v Jižní Amerika hledejte zde!

Magisterské studium Účetnictví v Jižní Amerika - Zde naleznete magisterské studium Účetnictví v Jižní Amerika

Účetnictví

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Mistr je v oboru účetnictví a umožňuje studentům, aby i nadále aktuální s nejnovějšími postupy a principy účetnictví. Indivduals v rámci účetnictví Master 's podílem studijním programu hluboké znalosti účetních pojmů a standardních postupů.

Pokud chcete zvýšit své znalosti o společenských, kulturních, správních a historických hledisek Jižní Ameriky a Latinské světem, je to kontinent pro vás.

Magisterské studium Účetnictví v Jižní Amerika - Veškeré informace o magisterském studiu Účetnictví v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

Čtěte více

Magisterský Titul V Oboru účetnictví A Administrativní řízení (mezinárodní)

Universidad Autónoma de Asunción
Campus forma Denní studium 2 let March 2017 Paraguay Asuncion

Magisterský studijní program v oboru účetnictví a správního řízení hlavní cíl produkovat absolventy se silným vědecké a technické účetnictví a správy pro [+]

Master of účetnictví a správu a řízení (International)

Hodiny: Program vyvinutý pro intenzivní režimu během ledna a července.

Titul: Master v oboru účetnictví a správního řízení.

Lokalita: Universidad Autónoma de Asunción - Ředitelství Jejuí.

Cíl:

Magisterský studijní program v oboru účetnictví a správního řízení hlavní cíl produkovat absolventy se silným vědecké a technické účetnictví a administrativy, k úspěšné profesionální výkon s širokým oblasti provozních procesů řízení, management, finance a účetnictví, a až do vyšetření a ověření dokumentů operací a postupů. ... [-]