Kombinované Prodej v Evropa - Prodej Prodej programy v Evropa

Kombinované Prodej v Evropa - Prodej Prodej programy v Evropa

Prodej

Master of Science (MSc): Tyto programy jsou postgraduální studium pro lidi, kteří nedávno ukončili vysokoškolské studium a chtějí zlepšit své znalosti o hluboké a další vědecké úrovni.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Kombinované Prodej v Evropa - Udělejte si Prodej v Evropa. Získejte všechny Kombinované Prodej program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Ve Vedení A Obchodní Administrativa - řízení Prodeje

Academy of Leadership Sciences Switzerland
Campus nebo Online Kombinované February 2017 Švýcarsko Curych

Master of Science ve vedení a Business Administration - Řízení prodeje (MSLBASM) na alsS je absolventem program, vedení studie zaměřené na rozvoj dovedností pro efektivní vedení a řízení prodeje v rychle se měnícím, globálním trhu. [+]

Master of Science v Leadership a Business Administration - Sales Management (MSLBASM) u alsS je absolventem program, vedení studie zaměřené na rozvoj dovedností pro efektivní vedení a řízení prodeje v rychle se měnícím, globálním trhu. Efektivní vedení je zásadní pro úspěch jakéhokoliv úsilí ve veřejném i soukromém sektoru. Firmy a prodej firmy potřebují cenné vůdce, kteří mohou identifikovat, podpořit a provedla v organizačních cílů a záměrů. V této souvislosti, MSLBASM studenti budou mít možnost získat nejnovější poznatky z vedení, obchodní administrativa a řízení prodeje, začleněna do tohoto programu, a stále více vědomi svých vlastních silných stránek, postojů a chování, a účinky, které mají na ostatní jako vůdce. Program MSLBASM také poskytuje jednotlivcům v současnosti nebo hledá vedoucí pozice s koncepční a analytické dovednosti potřebné pro úspěšné vedení, obchodní administrativa a řízení prodeje. Tento program odráží náš závazek k podpoře komunity a obchodní servis, osobní růst, provádí výzkum a důkazy, na základě příležitostí ke vzdělávání pro studenty.... [-]