Počítačové vědy Švýcarsko - Počítačové vědy programy Švýcarsko Počítačové vědy

Počítačové vědy Švýcarsko - Počítačové vědy programy Švýcarsko Počítačové vědy

Počítačové vědy

MSc, nebo Master of Science, je akademický rozdíl propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit předem sadu ročníkové práce v tom, co je často disciplína věda-založený. MSc často zlepšuje pracovní příležitosti, stejně jako vydělávat potenciál.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Počítačové vědy Švýcarsko - Vezměte si MSc Švýcarsko. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr V Počítačové Vědy

Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne (EPFL)
Campus forma Denní studium 3 - 4 semestry September 2017 Švýcarsko Lausanne

Master Program v oblasti výpočetní techniky nabízí jedinečnou výběr kurzů, které pokrývají všechny aspekty oboru, od vyspělé digitální technologie pro distribuované informační systémy a bezpečnosti, včetně ... [+]

Master of Science v informatice

všudypřítomné výpočetní

Master Program v oblasti výpočetní techniky nabízí jedinečnou výběr kurzů, které pokrývají všechny aspekty oboru, od vyspělé digitální technologie pro distribuované informační systémy a bezpečnosti, včetně nově vznikajících oborech, jako jsou biocomputing a servisní vědy.

Program bude trénovat vynikajících vědců, aby se stala nejlepší prefessionals ve své specifické oblasti a řídit průmyslový, vědecký, a tržní inovace. Absolventi povede výzkumných a vývojových týmů v průmyslu.

Škola informatiky nedávno posílilo svou Fakulta náborem několika světových profesorů provádění špičkového výzkumu na základní počítačové vědy, který nabízí studentům z nejlepších počítačových věd vzdělávacího programu v Evropě. ... [-]


Magistr V Počítačové Vědě A Technice

Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne (EPFL)
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2017 Švýcarsko Lausanne

Tento pán se zaměřuje na vzdělávání držitelů bakalářského stupně v základních vědách a inženýrství v interdisciplinární oblasti simulace založené na inženýrských věd. [+]

Mistr ve výpočetní technika a informatika

nové paradigma ve výzkumu a vývoji

Počítačová simulace revoluci výzkum nástrojů a technik je dnes kromě teorie a experimenty, nezbytné pro mnoho vědců. Zatímco vývoj vysoce výkonné výpočetní (HPC) začal před mnoha desetiletími, a poskytuje mnoho vědců se silnými potenciál výpočetních kapacit, bylo nedávno uznal, že integrace HPC do matematického modelování, numerické algoritmy a rozsáhlé databáze povede k novému modelu, vědě a technice.

Mistr ve výpočetní technika a na EPFL se zaměřuje na vzdělávání držitelů bakalářského stupně v oblasti základních věd a inženýrství v interdisciplinární oblasti simulace založené na inženýrských věd. Přítomnost CECAM (Centrum Européen de Calcul Atomique et Moléculaire), nové CADMOS centrum (Centrum pro pokročilé modelování System) v regionu Ženevského jezera, stejně jako budoucí vývoj HPC v podobě EPFL vzrušující prostředí přijatých studentů . ... [-]