Audio engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Audio engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Audio engineering

Výroba hudbu a zvukové efekty pro filmy a televizi má speciální sadu dovedností. To je důvod, proč zábavní průmysl neustále hledá odborníky, kteří mají výcvik Master of Science (MSc) v Audio Engineering poskytuje.

Co je MSc v Audio inženýrství? Jedná se o pokročilý stupeň, který prohlubuje vzdělávání hudby a zvukového technika profesionály. Tyto programy se zaměřují na učení, nové způsoby, jak manipulovat zvuk pro nahrávání a živých vystoupení. Studenti se učí o vědě za zvukový zážitek publika. Témata studia jsou akustika, audio elektroniku a nejběžnější dostupný software pro manipulaci zvuků. Mnozí také umožnit studentům, aby se specializují na jednotlivé oblasti zvukové produkce a učí různé techniky pro vytváření zvukových efektů v daném prostředí.

Po dokončení jednoho z těchto stupňů, absolventi jsou schopni pracovat s dalšími výrobními odborníky manipulovat zvuky a zlepšit zvukové výkony napříč širokou škálu platforem. Jsou pohodlné práci s nejběžnějšími elektrických systémů, reproduktorů a zvukových desek používaných velkých nahrávacích studií. Jsou možné nastavit zvukové systémy pro veřejné akce mluvení a hudební koncerty. Zatímco v prostředí ateliéru, jsou schopni upřesnit výsledky audio zasedání záznamu.

Náklady na těchto programů se liší v závislosti na instituci. Zájemci se mohou obrátit na přijímací oddělení vysokých škol v úvahu konkrétní informace týkající se poplatků a školného.

Absolventi jsou připraveni vstoupit do zábavního průmyslu, jak zvukových inženýrů a techniků. Často pracují pro nahrávací studia a pomáhají profesionální hudebníci vytvářet nahrávky jejich práce.Jiní mohou pracovat ve vysílání a kontrolovat kvalitu zvuku rozhlasových a televizních programů. Speciální efekty společnosti potřebují tyto odborníky, aby pomohla vytvořit zvuky celovečerních filmech. Je také možné, aby se stal odborníkem na zvukové zařízení používané pro živá vystoupení a vykonávají práce ve smluvním systémy budov pro živé divadla a výkonnostních hal.

Je důležité začít výzkum možnosti co nejdříve. Pro mezinárodní studenty a profesionály, flexibilita pro on-line tříd překoná geografické a plánování komplikace. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více

Magistr Ve Strojírenství - Fyziky A Technologie (akustika A Zpracování Signálu)

University of Southern Denmark
Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Dánsko Odense

Během svých studií najdete odpověď na proč a jak technologie funguje - a jako absolvent byste mohli, například použít tyto znalosti pro rozvoj ... [+]

Akustika a zpracování signálu je jedním ze dvou specializací k dispozici magisterských studentů v oblasti fyziky a technologie.Během svých studií najdete odpověď na proč a jak technologie funguje - a jako absolvent byste mohli, například použít tyto znalosti pro rozvoj vynikající a vysoce kvalitní pomůcky pro nedoslýchavé, mikrofony nebo reproduktory.

 

 

Struktura programu

To je dvouleté magisterské. Chcete-li studovat magisterský titul v oboru akustiky a zpracování signálu, musíte mít odpovídající bakalářský titul (tři roky předchozího studia na univerzitní úrovni v rámci podobném poli). Akustika a zpracování signálu je jedním ze dvou možných specializací v oblasti fyziky a technologie (jiné bytí optiky, senzorů a nanotechnologie)... [-]