Umění v Asie - Umění Umění programy v Asie

Umění v Asie - Umění Umění programy v Asie

Umění

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Umění v Asie - Udělejte si Umění v Asie. Získejte všechny program Umění a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts - Výtvarné Umění

LASALLE College of the Arts
Campus forma Denní studium 3 semestry Singapur

Master of Arts výtvarných umění kultivuje pedagogickou a vzdělávací metodologii, která si cení uměleckou praxi. To usiluje o rovnováhu mezi současného umění praxi v rámci své vlastní socio-kulturní prostředí a teoretická [+]

. Master of Arts výtvarných umění kultivuje pedagogickou a vzdělávací metodologii, která si cení uměleckou praxi. To usiluje o rovnováhu mezi současného umění praxi v rámci své vlastní socio-kulturní prostředí a teoretickými diskursy kolem něj. Program rovněž zdůrazňuje přesvědčení, že prostřednictvím experimentování studia a inovací, to je role umělce ve výzkumu, který generuje, a produkuje individuální sebekázeň, znalosti a objevy, které jsou relevantní pro realizaci uměleckého jazyka / slovní zásobu. Budete získat znalosti o komplexních kritických, teoretických a historických diskursů, které informují současnou uměleckou praxi. Obdržíte kvalitní vzdělání prostřednictvím tvrdého tréninku, který integruje výzkum a praxi, rozvíjet své schopnosti konceptualizovat kreativně, přemýšlet o vaší praxe, a rozšiřovat svou individuální a spolupráce dovednosti. Program umožňuje rozmanitost současného umění praxe, která zahrnuje kreslení, grafický román, malba, fotografie, grafiky, sochařství, site specific, a Time-Based Art. Můžete si najít svůj výzkumný prostor v rámci vašeho způsobu vyjadřování nebo se rozhodnete pracovat s interdisciplinární přístup. Vstupní požadavky Další celoroční, může být nutné před přijetím do programu na základě kvalifikace uchazeče. - Bakalářský titul a prokazatelnou schopnost sledovat projev a výzkum v současných problémech ve výtvarném umění. - Uspokojivé skóre v psané a mluvené angličtiny OR minimálně IELTS 7.0 nebo TOEFL iBT 100 pro žadatele ze zemí, kde angličtina není první jazyk nebo jejichž kvalifikace jsou získány z institucí, kde angličtina není prostředek poučení. - Portfolio: Tělo uměleckých děl zdokumentovaných v digitálním formátu. Kresby, instalace, obrazy a sochy by měly být ve vysokém rozlišení pro prohlížení zblízka. Interdisciplinární časově založené na stavební práce nebo výkonu a osvětové e-založená práce by měly být předloženy do video nebo digitálním formátu. Bude to užitečné pro dokumentaci zahrnovat díla viděné v rámci formátu, výstavy či veřejného / soukromého kontextu. Všechny rozhovory budou zahrnovat diskuze o poznání potenciální kandidátské ze výtvarných teorií ve vztahu ke své umělecké praxe. - Výzkum NÁVRHU: Návrh Two-page výzkum naznačuje své výzkumné záměry a cíle, navrhované výsledky, a stručné podrobnosti výzkumných metod a materiálů, které chcete použít. - Prohlášení o Účel: 500-slovo prohlášení o svých důvodech pro sledování magisterských studií, napište vhodnosti a očekávané přínosy z programu. [-]