MA Nigérie - MA programy Nigérie MA

MA Nigérie - MA programy Nigérie MA

MA

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Mnozí studenti volí vykonávat pokročilé studium známé jako Master of Arts po dokončení bakalářského studia. K dispozici v široké škále témat, humanitních, tento pokročilý stupeň nabízí studentům možnost rozšířit své znalosti v předmětu jejich výběru. Typicky, tyto mohou být dokončena na plný úvazek v jednom nebo dvou let, ale na částečný úvazek studie jsou také k dispozici.

Chcete-li získat přístup do nigerijských univerzit (veřejné i soukromé vysoké školy jsou v každém státě federace včetně RUP), budoucí student musí sedět a úspěšně složit UME (univerzity Imatrikulace zkoušky), která je ve správě ostění (Společné vstupné Imatrikulace a rady). Také jednotlivé vysoké školy pravidelně vysílat potenciální kandidáty, aby se ujistil, že jsou až na par pro práci na vysokoškolské úrovni v Nigérii.

MA Nigérie - Vezměte si MA Nigérie. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Mistři V řízení A Strategického Vedení

Oxademy Business School
Online forma Kombinované 12 - 16 měsíců Přihlašování započato Nigérie Lagos

MSL je zaměřen na rozvoj osobní a profesní účinnost, což umožňuje cvičení a aspirující manažerům zlepšit jejich znalosti a dovednosti v oblasti řízení, vedení a strategii. [+]

. London Metropolitan University, s kořeny sahají až do roku 1848, se nachází v samém srdci obchodní čtvrti Londýna; domov pro některé z největších světových bankovních korporací a právnických firem na světě. Naše síť obchodních partnerů, naše spáchal a odborné výuky, a naše vynikající výsledky v oblasti výzkumu, aby se obohacující místo ke studiu dynamické a relevantní portfolio náročných obchodních a právních kurzů Guildhall Fakulta podnikohospodářská a práva, vybavení našim absolventům se znalostmi a dovednostmi aby urychlily své profesní kariéry. Oxademy a London Metropolitan University London Metropolitan University, jeden z londýnských nejstarších vzdělávacích institucí, se spojil s Oxademy Graduate School, je inovační on-line a mísí učení společnosti v čele s dynamickými generální ředitelé, na nabídku MA v řízení a strategické vedení, Program bude vybavit studenty dvou kvalifikací; Oxademy Postgraduální diplom a mistři v řízení a strategického vedení od Londýna Metropolitan University.This je jedinečný vztah, který je obohacen o vědecké odbornosti z univerzity a unikátní e-learningové platformy, která Oxademy vyvinula, na které se snad bude mít prospěch studenty z celého světa. PROČ JE NAŠE MSL pro vás to pravé? MSL je zaměřen na rozvoj osobní a profesní účinnost, což umožňuje cvičení a aspirující manažerům zlepšit jejich znalosti a dovednosti v oblasti řízení, vedení a strategii. Kurz byl navržen tak, aby vytvořit řadu kognitivních a odborných dovedností, které vám umožní postupovat svou kariéru a dát vám znalosti potřebné k vést a řídit organizace v budoucnosti. Vstupní požadavky Alespoň nižší druhé třídy diplom nebo rovnocenné kvalifikace, a nejméně dva roky relevantní pracovní zkušenost, která zahrnuje manažerskou odpovědnost. Za výjimečných okolností, kandidáti s nižší třídou stupně, rovnocenné kvalifikace nebo odpovídající praxe mohou být přijati, pokud mohou prokázat svůj potenciál pro vyšší studia práci. NAŠE partnerských univerzit jsou seřazeny v top 5% DO CELÉHO SVĚTA [-]