Online Móda programy, vyhledejte nejlepší Móda programy zde! - Móda

Online Móda programy, vyhledejte nejlepší Móda programy zde! - Móda

Móda

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Na druhé straně Atlantiku, diskuse o on-line kurzů a jejich potenciál k restrukturalizaci vysokoškolského vzdělávání zuří již delší dobu. Kurzy jsou strukturované jako týdenní on-line konferencí, komunikace se školitelem a dalšími žáky se odehrává ve virtuálním výukovém prostředí. On-line kurzy jsou určeny, aby se vešly kolem svého kalendáře, přístup kurz kdykoli je to vhodné pro vás.

Online Móda programy: Hledat zde pro programy Móda . Získejte všechny školy a on-line Móda directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Móda zde!

Čtěte více

Intenzivní Magistr V Módní Návrhářství

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Online & Campus forma Denní studium 8 měsíců February 2017 Španělsko Madrid

Intenzivní MA v oděvního návrhářství je zaměřen na ty, kteří chtějí proniknout do tohoto odvětví, a ti, kteří chtějí pustit do nové profesní budoucnost, a dozvědět se o různých možnostech zahrnuty v oblasti módního návrhářství, od návrhu výrobku k obchodnímu směru kolekce. V posledních několika letech, móda zažívá skutečnou revoluci v oblasti výroby, designu a strategické design, ve všech oblastech, aby byla zajištěna trvalost a úspěch značky v tomto měnícím a konkurenčním odvětví. Intenzivní MA v oděvního návrhářství nabízí školení, které dopravuje studentům potřebné teoretické a praktické znalosti, aby mohli navrhovat a vyrábět vlastní sbírku (i vytváření svých roucha), poskytnout jim potřebné nástroje a aktualizovaný a realistického pohledu módy trh. [+]

. Tento program je probíhají ve španělštině Metodika je vyvinut ve třech obecných rovinách: * Teoretická, prostřednictvím tříd daných profesionálové z vyučovacích předmětů. * Praktické: uvedení získané poznatky do praxe na každodenní bázi (kreslení, návrhový vzor, ​​šaty výroba, atd). Použití pojmů a poznatků získaných prostřednictvím práce vykonané a vyhodnocovány každý učitel (dělat oděv, studii konstruktéra, Design Collection), a který bude použit pro zobrazení rozvojový potenciál studenta v každé z oblastí studovaných. * Kromě toho návštěvy a přednášky jsou plánovány, a tam je audiovizuální prostor k vidění módní přehlídky, které budeme analyzovat a vyvodit užitečné závěry ze za účelem realizace projektu. [-]