Design Španělsko - Design programy Španělsko Design

Design Španělsko - Design programy Španělsko Design

Design

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Design Španělsko - Vezměte si MA Španělsko. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

MA V Digitální Umění

IDEC - Pompeu Fabra University
Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Španělsko Barcelona

Mistr v digitální umění nabízí studium v ​​audiovizuální komunikace a digitálních technologií zaměřených na školení autorů, designérů, výrobců, designérů a .... [+]

Mistr v digitální umění

Mistr v digitální umění nabízí studium v audiovizuální komunikace a digitálních technologií zaměřených na školení autorů, designérů, výrobců, návrháři a vývojáři experimenty služeb a vizuální, hudební, audiovizuální a interaktivní, s dobrou znalostí jazyků a techniky zapojené .

Tyto studie jsou rozlišovány:

Integrovaného přístupu, jak kreativní a technické, na vizuální média, hudbu a multimédia. Znalosti a dovednosti prezentovány vyvážené. Provádět řadu děl, a zejména, konečný návrh volných míst.

Cíle

- Pochopit podstatu digitálních médií a kulturní dvojí a informací, které charakterizuje je. ... [-]