Audio engineering v Severní Amerika - Audio engineering Audio engineering programy v Severní Amerika

Audio engineering v Severní Amerika - Audio engineering Audio engineering programy v Severní Amerika

Audio engineering

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Audio engineering v Severní Amerika - Udělejte si Audio engineering v Severní Amerika. Získejte všechny program Audio engineering a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MFA V Zvukový Design

California Institute of the Arts
Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Valencia

Režie zvukový designér Jon Gottlieb, je Sound Design Program věnovaný rychle se vyvíjejícím oboru, které integruje estetické problémy s vědeckými disciplínami a nových technologických nástrojů.Program [+]

MFA v Sound designu

Režie zvukový designér Jon Gottlieb, je Sound Design Program věnovaný rychle se vyvíjejícím oboru, které integruje estetické problémy s vědeckými disciplínami a nových technologických nástrojů. Program se může protáhnout až každého studenta energie a představivost dovolí.

Přestože kurikulum má své kořeny v textovém divadelní trénink, zvukaři účastní dalších projektů v experimentálního divadla, multimediální a interaktivní design a výroba, koncertní ozvučení, divadelního umění, animace, a živě-akční film a video. Proto jsou studenti důrazně vyzývají k využití všech zdrojů, a to jak umělecké a technologické, které jsou dostupné v celé CalArts komunity.... [-]