Audio engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Audio engineering programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Audio engineering

Master of Arts je pokročilý stupeň, který obvykle následuje po dokončení bakalář umění. Většina programů trvá po dobu jednoho až dvou let a poskytuje širší vzdělání v oblasti. Navíc, studenti často mají příležitost se specializovat na určitou oblast v rámci širší téma.

Co je MA v Audio inženýrství? Master of Arts v Audio inženýrství poskytuje studentům vzdělání v oblasti technologií spojených s audio techniky s cílem připravit je na kariéru v zábavním a hudební průmysl. To dodává důležité informace o audio nahrávací průmysl, včetně potřebných dovedností a znalostí pro práci v postprodukci pro film, televizi nebo hudba. Typické kurzy patří Advanced Sound editaci digitálního videa, zvuku a multimediální, hudební průmysl, pokročilou správu projektu, obchodní a právní studie, kopírování a multi-kanálové míchání a elektroniku a filtry.

Absolventi s MA v Audio inženýrství naučit se základní dovednosti vyniknout v hudebním průmyslu, a to zejména pokud jde o řádné schopnosti manipulace pro zábavní průmysl. Pokročilý stupeň často vede k více pracovních příležitostí a rychlejší pohyb v jednom 's profesní dráze.

Náklady na MA se liší v závislosti na mnoha různých faktorech, včetně instituce 's školného, ​​v zemi studia, a délka programu. Chcete-li zjistit celkové náklady programu, měli byste se obrátit na školu přímo.

Absolventi s pokročilým stupněm v oblasti audio techniky obvykle najít práci, míchání a manipulaci zvuk a hudbu v zábavním průmyslu. Mohou si najít práci jako zvuk technikem, vysílání technikem, audio inženýr, zvukař, přenosový inženýr, nebo zvuk a postprodukce editor.Pokročilý stupeň může také pomoci absolventům najít práci v manažerských pozicích pro zvukové inženýrství nebo zábavních výrobních společností.

Existuje mnoho programů po celém světě, ze kterých si můžete vybrat ke studiu zvukového inženýrství. Chcete-li začít najít ten správný program pro vás, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více

MFA V Zvukový Design

California Institute of the Arts
Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Valencia

Režie zvukový designér Jon Gottlieb, je Sound Design Program věnovaný rychle se vyvíjejícím oboru, které integruje estetické problémy s vědeckými disciplínami a nových technologických nástrojů.Program [+]

MFA v Sound designu

Režie zvukový designér Jon Gottlieb, je Sound Design Program věnovaný rychle se vyvíjejícím oboru, které integruje estetické problémy s vědeckými disciplínami a nových technologických nástrojů. Program se může protáhnout až každého studenta energie a představivost dovolí.

Přestože kurikulum má své kořeny v textovém divadelní trénink, zvukaři účastní dalších projektů v experimentálního divadla, multimediální a interaktivní design a výroba, koncertní ozvučení, divadelního umění, animace, a živě-akční film a video. Proto jsou studenti důrazně vyzývají k využití všech zdrojů, a to jak umělecké a technologické, které jsou dostupné v celé CalArts komunity.... [-]