Arts Severní Porýní-Vestfálsko - Arts Arts programy Severní Porýní-Vestfálsko, Severní Porýní-Vestfálsko

Arts Severní Porýní-Vestfálsko - Arts Arts programy Severní Porýní-Vestfálsko, Severní Porýní-Vestfálsko

Arts

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Severní Porýní-Vestfálsko je největším státem v Německu. To je také domov pro čtyři z největších měst v Německu. Stát má více než 17 milionů lidí. Spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko je domovem 14 univerzit a více než 50 vysokých škol.

Arts Severní Porýní-Vestfálsko - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma Komunikační Design

HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft
Campus forma Denní studium 2 let Přihlašování započato Německo Berlín Region

Dvojjazyčný navazující magisterské program HMKW Berlíně, Kolíně nad Rýnem. [+]

MA v umělecký směr Jméno

komunikační design

START

počínaje října 2016 Berlín a Kolín nad Rýnem

Funkce

Integrace teorie a praxe designu, orientovaný na reálném světě práce v agenturách • nejnovější vývoj v oblasti výzkumu a analýzy designu a kreativity • praktické činnosti a umělecký směr projekty

Jazyk

Angličtina nebo němčina

 

Získané dovednosti, znalosti

schopnost provádět úlohy a povinnosti spojené s výkonem funkce uměleckého ředitele a s jinými manažerských pozicích držených tvůrčí talenty, v rámci stále se zvyšující konvergenci tisku, on-line, vysílání a mobilních médií... [-]